Головна » Готові твори

Твір на тему "Преса в Україні"

Твір на тему "Преса в Україні" скачати

Скачати повну версію

У наш час люди зазвичай дізнаються новини через інтернет. Найшвидше інформація з'являється в соціальних мережах, де можна дізнатися про подію з перших вуст, зі слів очевидців. Однак такі новини написані любителями і часто поверхневі, хоч і передаються з самого серця, що сталося.

Якщо ви хочете дізнатися більше фактів, дізнатися думку фахівців і отримати більш повну картину, варто звернутися до преси.

Історія преси в Україні бере свій початок від газети «Львівський кур'єр». Її почали випускати ще в 1749 році. Перші журнали були випущені через аж 67 років. Це був «Харківський Демокріт», присвячений сатирі і гумору. А також «Український вісник» - більш серйозне видання, в якому публікувалися наукові праці, художні твори і піднімалися суспільно - політичні теми.

На даний момент в Україні зареєстровано більше 30 тисяч видань, серед яких кожен може знайти щось на свій смак.

Серед газет у мене найулюбленіша - це «Вечірній Донецьк». Це видання випускається з 1973 року. Цікаво воно буде не тільки жителям Донбасу, а й інших частин України . Крім докладного огляду найсвіжіших новин, тут публікуються цікаві статті на самі різні тематики. Політика , економіка, соціум, культура, закон, екологія та спорт - безліч категорій покликані задовольнити інтереси будь-якого читача.

У цій газеті дуже розвинена зворотний зв'язок: журналісти відповідають на листи читачів, як в паперовому форматі видання, так і на офіційному сайті «Вечірнього Донецька». Редакція проводить постійні конкурси серед своїх передплатників і дарує їм гарні подарунки.

З журналів я найбільше люблю «Pink» і «Cosmopolitan». Однак якщо останній розрахований на вікову категорію жінок 25 + років, то Пінк створений якраз для моїх ровесниць. У ньому можна зустріти новини про зірок, моду, огляди світових подій і нових фільмів. Для тих , хто любить статті серйозніші, тут є розділ психологія, звідки я підкреслила багато нового для себе.

Всупереч поширеній думці, я не згодна, що дні преси в Україні полічені, т.к. інтернет - більш вигідна альтернатива. У паперових видань завжди залишатимуться шанувальники. Наприклад, наші бабусі і дідусі, які хоч потроху і вивчають плоди прогресу, але залишаються вірними старим добрим паперовим газетку.

Та й мені приємніше дістати з сумки новенький журнал, який пахне свіжою фарбою, ніж сидіти весь час, вчитуючись в літери на моніторі.
Пряме посилання
Переглядів: 677 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Органічн...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Презентація на тему - Біологія...
Презентація на тему: Музична т...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Всесвітня історія 7 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Преса в Україні" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!