Головна » Готові твори

Твір на тему "Природа"

Твір на тему "Природа" скачати

Скачати повну версію

Природа завжди привертає увагу, так як майже завжди красива. Вона красива, звичайно, тільки якщо не зворушена згубним впливом людина. Хоча природа теж може бути різною, вона може бити дикої або доглянутою, але вона все одно буде приносити радість і заспокоєння, якщо в ній не буде сміття. Наприклад, природа, яку людина перебудував під себе, вона теж може бути прекрасною, парки, підстрижені газони і клумби не менше диких лісів привертають увагу. Тому що це все одно прекрасно, це природа, правда, трохи підкоригувати.

Інша справа природа дика . Вона настільки різноманітна , що людина ніколи не втомиться дивитися на неї і милуватися. Це і ліси і поля , річки і озера , водоспади і гори , моря і океани. Це все природа , дика , неприборкана , первозданна . Чомусь всім більше подобається саме дика природа , яка ще не була зворушена руками людини. Більшість цікавить можливість побачити щось не штучне , напевно, тому , що зараз у світі дуже мало залишилося місць , де можна побачити справжню незайману природу , хоча вони є, і багато хто спеціально відправляються в джунглі , в найвіддаленіші куточки , щоб насолодитися чудовим видом неймовірних красот природи.

Природа - це , крім усього іншого , дуже потужна сила . Вона може стати музою для музикантів , поетів , художників і мислителів. Безліч прекрасних картин було створено і неймовірну кількість творів було написано , з марній спробі передати принадність і неповторну чарівність природи. Але мало у кого це виходило , тому що сама принадність природи і полягає в її невловимості і нестійкості . Її постійна плинність і мінливість притягує серця людей. Але , з іншого боку , природа ще й символізує стабільність. Земля , яка допомагає всьому народитися , як ніщо інше є символом стабільності і родючості .

Природа настільки різноманітна , що кожен знайде собі щось до душі. Комусь подобаються ліси і гаї середньої смуги Росії , хтось без розуму від тропічних рослині і тварин. Деякі вважають за краще проводити час на суші , гуляти серед дерев і милуватися на заходи сонця. Інші без розуму від води і готові проводити там години безперервно . Природа настільки багатолика , що може подбати про всіх і для всіх створити куточок , де буде затишно і комфортно. Напевно , саме це приваблює людей , різноманітність і краса , кольору і яскравість фарб , які можна побачити в природі.
Пряме посилання
Переглядів: 278 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Цикл
Презентація на тему: Лас-Вегас...
Геометрія О. В. Погорєлов 10 к...
Презентація на тему - COLOURS ...
Презентація на тему - FUN ACTI...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Природа" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!