Головна » Готові твори

Твір на тему "Проблеми міжкультурної комунікації"

Твір на тему "Проблеми міжкультурної комунікації" скачати

Скачати повну версію

Що таке комунікація? Це можливість взаємодіяти один з одним, основою якої є спілкування. Люди кажуть, і не тільки словами, але й жестами. Іноді жестовая мова набагато більш виразна, ніж вербальна.

Спілкування - ця та складова, яка необхідна нам усім. Але, тим не менш, іноді одній культурі дуже складно зрозуміти іншу в силу багатьох відмінностей. Адже в комунікації беруть участь не тільки слова, але і погляди, рухи, жести. І саме вони найчастіше розрізняються у різних народів.

Розбіжності можуть бути настільки значними , що посмішка, сприйнята нашою культурою як знак дружелюбності і розташування, у інших народів може бути розцінена як агресія і оскал.

Кивок голови, що означає «так», в іншій культурі перекладається як «ні». І таких відмінностей величезна безліч. Вони ускладнюють міжкультурну комунікацію і народжують неправильне тлумачення звуковій мові.

Та й сама мова не завжди зрозуміла. Наприклад, в будь-якому живому мові існують свої фразеологічні елементи.

Носіями вони сприймаються абсолютно нормально і не викликають проблем з розумінням. Але для представника іншої культури фразеологізми можуть бути абсолютно незрозумілі і навіть неприпустимі. Ось чому перекладачів обов'язково навчають особливостям роботи з лексикою і фразеологією зокрема.

Будь існуюча культура має свою історію, на основі якої і формується світогляд того чи іншого народу. У всіх свої власні погляди на світ, на життя, на суспільні події. Це ускладнює комунікацію між різними народами та культурами. Але все одно, ми - люди однієї планети, і тому повинні вміти знаходити взаєморозуміння.

Інакше спільне існування перетворитися на спроби виживання і може стати неможливим. А така ситуація врешті-решт призведе до загибелі всього людства.
Пряме посилання
Переглядів: 307 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - TRICK OR...
Презентація на тему - IT'S...
Твори 9 клас
Презентація на тему: Замки Анг...
Алгебра Є. П. Неліна (академіч...
Збірка задач і завдань для тем...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Проблеми міжкультурної комунікації" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!