Головна » Готові твори

Твір на тему "Риси характеру людини"

Твір на тему "Риси характеру людини" скачати

Скачати повну версію

Людина - індивідуальна особистість, зі своїм світоглядом і поглядом на життя. Немає в світі двох людей з однаковими характерами, може бути тільки їх подібність. Ми не замислюємося над особливостями особистості, кажучи, наприклад, про знайомого , що він запальний, а сестра буває примхливою.

Все це різновиди характеру . Не рідко можна почути фразу: «Який складний характер!». Це говорять про людину, у якого переважають негативні сторони особистості над позитивними.

Які ж якості на увазі під собою риси характеру? Сміливість. Хоробра людина не злякається не перед якими перешкодами. Імпульсивність проявляється у вигляді пориву емоцій у бік подразника. Якщо запальна особистість образиться, то зовсім скоро забуде про це.

Упертість не прикрашає людину. Такому важко щось довести, якщо у нього інша точка зору. Вразливість - риса характеру при якій не можливо залишитися байдужим навіть до непримітним речам.

Помилково думають, що кокетливість характерна тільки для жінок. Чоловіки з такою особливістю люблять пофліртувати і бути в центрі уваги. Романтичність - риса характеру людей, які прагнуть до справжніх почуттів, часто живуть ілюзіями і мріями. Завжди намагаються урізноманітнити своє життя.

Зустрічаються буркуни, які завжди чимось незадоволені, посмішку на їх обличчі побачити можна вкрай рідко. Живеться їм вкрай важко, тому, що в усьому навколишньому знаходять тільки погане, і це для них нормальний стан. Можна назвати ще сварлівостью.Еще одна не дуже приємна особливість характеру - скупість.

Як правило, такі люди дуже жадібні, рахують кожну копійку, накопичують гроші, але витрачати їх не люблять. Честолюбство характерно для людей творчих, які намагаються досягти якихось цілей. Майже завжди успішні у всіх сферах діяльності. Заздрість перетворює людину в злу особистість.

Розглянули головні риси характеру, які можна розділити на безліч інших категорій і охарактеризувати людину.

Характер формується в дитинстві. Дитина дивиться на поведінку батьків, наслідує їх. Проявляє з дорослішанням свої якості і темперамент. Протягом життя характер може змінюватися в гіршу чи кращу сторону. Все залежить від обставин. Але завжди потрібно намагатися прагнути до кращого, працювати над собою.

Чи не легко побороти в собі склався роками характер , але якщо він доставляє вам і оточуючим дискомфорт, то потрібно постаратися змінитися.
Пряме посилання
Переглядів: 807 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Алгебра А.Г.Мерзляк, Д,А.Номір...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему: Розмножен...
Художня культура, як особлива ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Риси характеру людини" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!