Головна » Готові твори

Твір на тему "Різдво"

Твір на тему "Різдво" скачати

Скачати повну версію

До дня світлого свята Різдва Христового, який в нашій сім'ї дуже почитаємо, ми завжди дуже ретельно готуємося. У нас велика сім'я: ми з братом і дві наших сестри, яких тато з мамою взяли в дитбудинку. Мама завжди наготавлівает дуже багато різної смакоти, які у свято стоятимуть на святковому столі. У нашу частину підготовки входить упаковка куплених батьками численних подарунків, які ми відвеземо хлопцям у дитячий будинок: це барвисті книжки з цікавими казками і розповідями, альбоми для малювання, ляльки для найменших і ще багато чого. Коли все готово, ми беремося за виготовлення яскравих вітальних листівок всім своїм рідним і близьким. З самого ранку, уклавши в багажник все коробочки, пакетики і баночки (мама завжди передає варення для дітей) ми їдемо на зустріч з хлопцями, які живуть у дитячому будинку , звідки приїхали наші сестри. Так як для нашої сім'ї приїжджати в Різдво у гості до цих дітей стало традицією, то вони нас завжди дуже чекають.

Під'їжджаючи до цього двоповерхового будинку , ми бачимо їх особи, які дивляться з вікон. Це свято любові і милосердя. Багато хлопців з дитячих будинків мріють жити в сім'ях, де є і мама, і тато, і бабуся, і дідусь. Тому ми, виховані батьками так, щоб не залишатися байдужими до чужої біди, з великим задоволенням відвідуємо цей будинок . Ми вже не можемо по- справжньому радіти своїм подарункам в цей день , знаючи , що в інших дітей немає такої можливості. Якби Ви бачили їхні очі , коли вони нас зустрічають. Важко звідти їхати , але ми знаємо, що хоч якусь частинку добра і радості ми подарували цим знедоленим дітям.

Якось увечері , перед Різдвом, ми зі своєю родиною пили чай, і мама запитала, яка у нас є заповітна мрія? Адже про неї можна попросити Бога і він її виконає. Мені , чому то дуже захотілося , щоб ми могли побудувати дуже великий будинок не тільки для дітей, які опинилися без батьків, але і для людей похилого віку , які залишилися одні , без родичів. Мені думається , що в ньому завжди вистачало б місця для всіх знедолених. Для дітей ми відкрили б спеціальну школу , де вони могли б отримати освіту. До нас приїжджав би сімейний лікар, який стежив би за здоров'ям усіх , хто житиме в цьому великому і затишному будинку. Все в ньому будуть оточені ласкою і теплом один одного , адже це так важливо і дітям і старим. Тоді б ми всі разом могли зустрічати Різдво однієї дуже великої і дружної сім'єю.

Мама не здивувалася, що в мене є така мрія , вона теж , виявляється, думала про це. Я сподіваюся, що наша з мамою задумка небудь, вже в найближчому майбутньому втілиться в життя. Тому в ніч перед Різдвом, ми й загадуємо свої найзаповітніші бажання.
Пряме посилання
Переглядів: 329 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Cats
Твір на тему "Що таке мор...
Розв'язання вправ державно...
Презентація на тему - ЛОКАЛЬНІ...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Our firs...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Різдво" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!