Головна » Готові твори

Твір на тему: Різдво

Твір на тему: Різдво скачати

Скачати повну версію

Для мене Різдво - сімейне свято, плюс до всього, у мене тато народжений сьомого січня. Ми це свято відзначаємо завжди, до нас приходить багато друзів і родичів. Обов'язково приходить хрещеник моїх батьків. Всі ми сідаємо за великий стіл, на якому безліч різної смакоти.

Часто згадуємо минулі дні, буває, і на довгі роки тому переносимося в спогади. Чується сміх і веселощі. Обстановка невимушена, бо ми завжди раді гостям. У цей день двері у нас не закриваються. Навіть Новий Рік зустрічаємо не з таким кількістю гостей, як на татів День Народження.

Різдво адже дуже стародавнє свято, який відзначали ще в часи Ісуса Христа. Перейшовши від язичництва до християнської віри, люди зосередилися на конкретній особистості і їх свята стали більш згрупованими . Адже віра і релігія - це невід'ємні частини нашого життя, це те, що ми несемо з собою в серці.

Наше Різдво починається з того, що всі поспішають прийти в кімнату до батьків і привітати батька. Потім стає веселіше, тому як починаються ігри і застілля. Вже збираються гості і запускаються салюти, незважаючи на те, що ще навіть не вечір. Спочатку всі знаходяться на вулиці і спостерігають, як здіймаються вгору салюти і чується гуркіт від вибухають хлопавок.

Мобільний телефон не замовкає від поздоровлень і побажань всього самого найкращого. Весь день суєта, все кудись поспішають, щось роблять. По телевізору йдуть новорічні концерти та мюзикли. Стіл накривають заздалегідь приготованими стравами. Так як у нас все їдять з великим апетитом, то на порції не скупимося. Потім настає пора гостей, вони зазвичай приходять після обіду. Скоріш за все - впоралися зі своїми гостями і до нас прийшли. Але ми люди гостинні, тому з любов'ю їх усіх зустрічаємо і садовить до себе за стіл.

Після бурхливих привітань і побажань починаються розмови і спогади, хтось, а найчастіше це мій тато, весь вечір розповідає щось цікаве зі своєї захоплюючій життя . Я тихо допомагаю накривати і прибирати зі столу. Ми з сестрою і братом дуже любимо це свято, адже він наповнений чимось незвичайним, я б навіть сказав чарівним. Хоч ми вже не діти, але, все ж віримо, що саме в цей день можуть виповнитися бажання.

У нашого короткого життя багато різного відбувається, і, найчастіше, це не дуже хороші речі. Буває, що ми не ладнаємо зі своїми близькими, і навіть не хочемо їх бачити, але хіба це свято не привід для того, щоб стати трішки добрішим і пробачити всі образи.
Пряме посилання
Переглядів: 465 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Emerald ...
Презентація на тему - SCHOOL S...
Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Конститу...
Презенетація на тему: FAMOUS A...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Різдво який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!