Головна » Готові твори

Твір на тему "Рослина - жива істота"

Твір на тему "Рослина - жива істота" скачати

Скачати повну версію

Наш світ сповнений рослинами, вони існують практично скрізь: від найвищих гірських вершин до темних надр підземель. У спекотній пустелі, в холодній тундрі, в чавкає під ногами болоті - скрізь є ці зелені істоти. Живі вони?

Звичайно.

Рослини, так само, як і люди, тварини, птахи, народжуються, розвиваються, ростуть і вмирають. Як і ми, вони тягнуть з землі дорогоцінні поживні речовини, розростаються і стають все більш міцними. Потім поступово старіють, висихаючи як люди похилого віку. Деревам на це потрібні роки і навіть десятиліття, травам ж достатньо одного короткого літа. Але, тим не менш, результат у всіх один: смерть і повільне висихання. Там, де раніше стояла розлогий красень, через якийсь час залишиться лише крива корч.

Рослини харчуються і Вироблять в навколишнє середовище продукти своєї життєдіяльності. Це кисень, який утворюється в процесі їх взаємодії з повітрям, і листя, які обпадають по осені у багаторічників. Представники флори вміють спати, адже взимку вони перебувають у стані спокою, і лише навесні знову оживають. Цим дерева нагадують таких звірів, як ведмідь або їжачок: вони теж воліють провести холоду в солодкому сні.

Але навіть не всі це робить рослини живими істотами. Вони теплі, до них приємно торкатися і вдихати їх запах. А ще дерева і трави розуміють звернення до них. Якщо з ними говорити ласкаво і з любов'ю, рослини будуть цвісти і радувати. Якщо на них виливати своє роздратування і кричати, зелені друзі зів'януть і захиріють. Це було доведено науково. Значить, їм аж ніяк не байдужі наше розташування і любов.

Рослина - це жива істота, його потрібно берегти і любити. Адже без флори наша планета стане неживим кулькою, безцільно крутиться в світовому просторі. Вона втратить свою красу і неповторність, а люди все просто не виживуть. Рослини - це чудовий дар, який нам залишив творець, і потрібно вдячно ставитися до нього.
Пряме посилання
Переглядів: 1675 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Українська мова М. Я Плющ, В. ...
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Зведені ...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Геометрія О. В. Погорєлов 10 к...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Рослина - жива істота" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!