Головна » Готові твори

Твір на тему "Що таке моральність?"

Твір на тему "Що таке моральність?" скачати

Скачати повну версію

Що людини робить людиною і відрізняє нас від тварин? Де та тонка грань , за яку не можна переступати, щоб не бути звинуваченим в аморальності? Адже хочеться бути в гармонії з навколишнім світом і з самим собою.

Насамперед, моральність - це виховання. У дитини з дитинства відбувається формування особистості. Для цього вчать його, що таке добре і що таке погано. Пояснюють, що у кожної людини повинна бути совість, яка обмежить пориви до непристойним вчинкам.

Що ж таке моральність? Її можна охарактеризувати, як сукупність позитивних якостей в людині. Це вміти правильно вести себе в суспільстві, поважати інших людей, бути уважним і чуйним. Обов'язково повинен бути багатий внутрішній світ і відсутність занадто негативних рис характеру, наприклад заздрості і злості.

У наш час моральність стоїть не на першому місці. Люди перестають вірити в добро, в диво. А все тому, що читати книги відійшло на останнє місце. Не стало настільки видатних людей, як Достоєвський, Пушкін, Маяковський. Не прагнуть люди створити будь шедевр, щоб його визнали у всьому світі.

Найактуальнішою проблемою сьогодення стали гроші. Всі хочуть заробити мільйони - це не погано, але моральні люди зустрічаються все рідше. Нету часу у людей читати книги, ходити милуватися пам'ятками або відвідувати музеї та виставки.

Нове покоління підростає. Батьки, звичайно ж, вчать їх бути моральними. Тільки хороша дитяча література може сприяти формуванню моральності. Але в століття високих технологій хіба мріють діти знайти і прочитати книгу «Пригода Тома Сойєра», «Незнайко на місяці», «Баранкин, будь людиною!» Або «Пригода Гуллівера»?

Всі думки і бажання дітей тісно пов'язані з комп'ютерними іграми, смартфонами, планшетними комп'ютерами. Чи багато уроків для себе дитина візьме з таких розваг, які провокують тільки агресію. На першому місці у вихованні повинна стояти духовна моральність людини.

Але все ж моральні люди є і будуть не дивлячись не на що. Моральним людям притаманні такі риси характеру, як доброта, щедрість, скромність, помірність у всьому, повагу до інших людей. Люди з високими духовними і моральними цінностями повинні нести світло в цей світ і вчити інших, як не втратити себе в цьому світі.
Пряме посилання
Переглядів: 391 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - IT'S...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Презентація на тему - SCHOOL S...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Що таке моральність?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!