Твір на тему "Що таке опера?" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Що таке опера?"

Твір на тему "Що таке опера?" скачати

Скачати повну версію

Опера - музичний твір, який розкриває нам світ культури і музики, адже, прийшовши в оперу, ми чуємо прекрасні голоси, які занурюють у світ ілюзій і відчуженості від реальності.

Скільки великих співаків з бездоганними голосами, ці тенори і сопрано, які звучать не тільки в наших вухах, але і в наших душах і серцях, в наших думках. Приємно адже іноді відійти від буденності і поринути у вир пристрасті і всепоглинаючої вогневої мощі, яка з'являється, коли починається дія.

Величезний концертний зал, безліч всіляких освітлювальних приладів, які сліплять своїм яскравим світлом. Гігантський завісу, який важким і масивним ходом відсувається при появі артиста. М'які і зручні крісла, які так і манять зануритися в них і завмерти в очікуванні дива. А ви знаєте , музика лікує . А прекрасний голос ще й залишає прекрасне відчуття свята, як ніби сталося те, що допомогло позбутися від внутрішньої тяжкості - стає легше і спокійніше.

Коли в твоїх вухах звучить цей об'ємний звук і стіни тремтять від ритмічності і насиченості оркестру, світ втрачає свої обриси, і ти занурюєшся в солодкий сон, який очищає твій розум, очищає твою душу. Хочеться почати життя заново, відмовитися від колишнього і піти у світ мрій і пучину об'ємного звуку, і злитися воєдино з усім тим, що відбувається навколо.

Опера, крім того, що цей музичний твір, так це ще й місце, де відбуваються концерти, і цінителі вокального мистецтва слухають глибокі і красиві голоси.

Хоч раз в житті, але відвідати оперу необхідно, тоді створюється таке враження, ніби ти на пару міліметрів стаєш вище всіх інших людей, як ніби твій світ ожив і відокремився.

З італійської мови слово "опера" перекладається, як "праця" або "твір". Воно має на увазі під собою злиття різних видів мистецтв. Опера ділиться на акти, номера, картини і сцени. Перед початком опери пролог, а по закінченню - епілог. Найвідомішими на сьогоднішній день операми стали "Богема", "Травіата", " Тоска", "Чарівна флейта" і "Кармен". На першому місці за кількістю уявлень за рік коштує Німеччина, а не дев'ятому місці розташувалася Росія.

Відомі такі види опери, як: оперета, комічна опера, велика опера, романтична опера, опера -балет, опера порятунку. Кожна з цих видів прекрасна по-своєму. Місто, в якому найчастіше проходять вистави - ​​Берлін.
Переглядів: 250 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Вступ до історії України, В. С...
Презентація на тему - Античні ...
Презентація на тему - Лондонсь...
Відповіді та рішення до підруч...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Алгебра А.Г.Мерзляк, Д,А.Номір...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Що таке опера?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!