Головна » Готові твори

Твір на тему "Що таке опера?"

Твір на тему "Що таке опера?" скачати

Скачати повну версію

Опера - музичний твір, який розкриває нам світ культури і музики, адже, прийшовши в оперу, ми чуємо прекрасні голоси, які занурюють у світ ілюзій і відчуженості від реальності.

Скільки великих співаків з бездоганними голосами, ці тенори і сопрано, які звучать не тільки в наших вухах, але і в наших душах і серцях, в наших думках. Приємно адже іноді відійти від буденності і поринути у вир пристрасті і всепоглинаючої вогневої мощі, яка з'являється, коли починається дія.

Величезний концертний зал, безліч всіляких освітлювальних приладів, які сліплять своїм яскравим світлом. Гігантський завісу, який важким і масивним ходом відсувається при появі артиста. М'які і зручні крісла, які так і манять зануритися в них і завмерти в очікуванні дива. А ви знаєте , музика лікує . А прекрасний голос ще й залишає прекрасне відчуття свята, як ніби сталося те, що допомогло позбутися від внутрішньої тяжкості - стає легше і спокійніше.

Коли в твоїх вухах звучить цей об'ємний звук і стіни тремтять від ритмічності і насиченості оркестру, світ втрачає свої обриси, і ти занурюєшся в солодкий сон, який очищає твій розум, очищає твою душу. Хочеться почати життя заново, відмовитися від колишнього і піти у світ мрій і пучину об'ємного звуку, і злитися воєдино з усім тим, що відбувається навколо.

Опера, крім того, що цей музичний твір, так це ще й місце, де відбуваються концерти, і цінителі вокального мистецтва слухають глибокі і красиві голоси.

Хоч раз в житті, але відвідати оперу необхідно, тоді створюється таке враження, ніби ти на пару міліметрів стаєш вище всіх інших людей, як ніби твій світ ожив і відокремився.

З італійської мови слово "опера" перекладається, як "праця" або "твір". Воно має на увазі під собою злиття різних видів мистецтв. Опера ділиться на акти, номера, картини і сцени. Перед початком опери пролог, а по закінченню - епілог. Найвідомішими на сьогоднішній день операми стали "Богема", "Травіата", " Тоска", "Чарівна флейта" і "Кармен". На першому місці за кількістю уявлень за рік коштує Німеччина, а не дев'ятому місці розташувалася Росія.

Відомі такі види опери, як: оперета, комічна опера, велика опера, романтична опера, опера -балет, опера порятунку. Кожна з цих видів прекрасна по-своєму. Місто, в якому найчастіше проходять вистави - ​​Берлін.
Пряме посилання
Переглядів: 302 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - PAST SIM...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Презентація на тему - ізомери

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Що таке опера?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!