Головна » Готові твори

Твір на тему "Шкідливі звички"

Твір на тему "Шкідливі звички" скачати

Скачати повну версію

У всіх людей є різні звички , до них можна віднести звичайно ж, і шкідливі. Є люди, які гризуть нігті, смикають мочки вух, сутуляться, соваються на стільці, човгають ногами, коли ходять і ще багато прикладів. Потворно виглядають такі «шкідливі звички», як: щохвилинний спльовування, вживання слів- паразитів (наприклад, «ніби», «жесть», «значить», «начебто»), голосна розмова, надмірна жестикуляція, хапання співрозмовника за рукав, гудзики або комір і т. п. Причина цієї поведінки - недостатнє виховання і повна відсутність культури. Вже давно помічено, що одна шкідлива звичка переходить у наступну, і поступово вони всі разом можуть перерости в комплекси. Отже, людина в результаті виглядає абсолютно безглуздим.

До списку шкідливих звичок можна віднести постійну неакуратність , людина не організований , не здатний доводити все почате до логічного кінця. Якщо уважно проаналізувати і придивитися до самого себе , то можна виявити навіть не одну таку шкідливу звичку. Вони часом подібні з ритуалами , так , ми займаємося самозаспокоєнням , само- розрадою , самоободреніем.Однако , вони в деяких випадках можуть придбати досить складний і шкідливий характер. До них відносяться зловживання спиртними напоями , куріння і т.д. , ось саме такі вже можуть безпосередньо нашкодити здоров'ю і заважати всім оточуючим. Багато курців називають звичку другою натурою , так вони виправдовують свою шкідливу звичку курити , це їх позиція . А насправді, їм просто складно перебороти самих себе і кинути це безглузде заняття . Потрібно робити в цьому випадку з точністю до навпаки , і боротися з шкідливими звичками , не відкладаючи це на завтра.

Факт шкоди куріння давно доведений наукою. Але все одно ця шкідлива звичка дуже поширена в нашому суспільстві. У сигаретах міститься цілий ряд шкідливих речовин (смоли , нікотин ) , згубно впливають не тільки на курця , але і на людей , які змушені дихати цим димом. На превеликий жаль , шкідлива звичка палити може виникнути в юнацькому віці. Причин цьому явищу досить багато : молоді люди хочуть здаватися дорослішими , наслідують своїм одноліткам , героям фільмів , які для них вважаються кумирами і т.д. Підлітки вважають , що успіх і слава цих людей тісно пов'язана з їх іміджем , і як атрибут цього - куріння. Це думка дуже далеко від істини. Некурящий людина може бути дуже самодостатнім , успішним , мати прекрасну професію. Але найголовніше , що у нього є - це відмінне здоров'я . Варто замислитися.
Пряме посилання
Переглядів: 3287 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Англійська мова Л. В. Калініна...
Географія відповіді на запитан...
Твір на тему "Будинок у с...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Типізова...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Шкідливі звички" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!