Головна » Готові твори

Твір на тему "Шкільні роки"

Твір на тему "Шкільні роки" скачати

Скачати повну версію

Школа для кожного з нас є маленькою життям, але великим і важливим її етапом , який ми переживаємо кожен у свій час. Все починається і народжується з малого: так квітка виростає з насіння , плодове дерево з кісточки, слова, складені авторами в пропозиції, стають романами, із семи нот вигадуються великі музичні твори. Так і людина з маленького першокласника через десяток років стає дорослим випускником школи.

Ми , як учні , пізнаємо всі ази науки в школі. Вже потім , коли ми вступимо в доросле життя , вони нам обов'язково знадобляться. Тоді ми вже впевнено зможемо , спираючись на розум і всі знання , отримані в стінах школи , застосувати їх з користю на практиці. Висновок такий : освіта просто необхідно людині .

В даний час , на превеликий жаль , багато школярів ставляться до навчання неправильно . Вони вважають , що юність дана людині тільки лише для розваг. Цю ситуацію треба докорінно змінювати . Мені здається , що ще вдома в колі рідних , можна і потрібно навчити любити вчитися. Дуже багато в цьому плані залежить від рідних : мам , тат , бабусь , дідусів , старших сестер чи братів . Вони можуть ще маленькій дитині до школи пояснити на особистому прикладі , як їм знадобилися знання , отримані спочатку в школі , потім вже в ВУЗах. Тоді він і сам потихеньку почне розуміти , що без фундаментальних знань не тільки предметів , але й самого життя , їм буде дуже складно прожити з сучасному , такому стрімкому світі і суспільстві .

Ми всі мріємо про майбутнє. Воно в наших думках обов'язково благополучне . Але для досягнення такого , потрібні чималі зусилля. От саме знання і можуть бути прекрасними помічниками в цьому. Потрібно поставити перед собою конкретну мету : спочатку школа , вивчення двох іноземних мов , потім навчання у вищому навчальному закладі , отримання диплома і вже тільки після цього можна буде думати про цікаву і високооплачуваною работе.Согласна на сто відсотків зі своїми однолітками , що не всі предмети однаково цікаві . Але потрібно себе пересилити і постаратися знайти в цих , здавалося б , нудних темах , щось цікаве. Для цього можливо , не достатньо лише гортати підручник , можна пошукати в інтернеті будь-яку тему , відвідати музей або виставковий зал. Школа - це тільки помічник , потрібно покладатися в основному на самого себе .

Ми вчимося в сучасному двоповерховому будинку, побудованому за типовим проектом . Воно розташоване в центральній частині міста , на дуже красивій вулиці . Навколо школи насаджено багато дерев , вона вся потопає в зелені їх крон. Наша школа дуже сучасна , в ній є обладнані комп'ютерні класи та кабінети з різних предметів. Всі шкільні роки я запам'ятаю назавжди , так як це не тільки отримані за цей час знання , а й велика кількість друзів.
Пряме посилання
Переглядів: 583 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Поняття ...
Шпаргалка з дисципліни Українс...
Презентація на тему - IT'S...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Презентація на тему - Дицеметр
Презентація на тему - Енергови...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Шкільні роки" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!