Головна » Готові твори

Твір на тему "Шкільні роки"

Твір на тему "Шкільні роки" скачати

Скачати повну версію

Школа для кожного з нас є маленькою життям, але великим і важливим її етапом , який ми переживаємо кожен у свій час. Все починається і народжується з малого: так квітка виростає з насіння , плодове дерево з кісточки, слова, складені авторами в пропозиції, стають романами, із семи нот вигадуються великі музичні твори. Так і людина з маленького першокласника через десяток років стає дорослим випускником школи.

Ми , як учні , пізнаємо всі ази науки в школі. Вже потім , коли ми вступимо в доросле життя , вони нам обов'язково знадобляться. Тоді ми вже впевнено зможемо , спираючись на розум і всі знання , отримані в стінах школи , застосувати їх з користю на практиці. Висновок такий : освіта просто необхідно людині .

В даний час , на превеликий жаль , багато школярів ставляться до навчання неправильно . Вони вважають , що юність дана людині тільки лише для розваг. Цю ситуацію треба докорінно змінювати . Мені здається , що ще вдома в колі рідних , можна і потрібно навчити любити вчитися. Дуже багато в цьому плані залежить від рідних : мам , тат , бабусь , дідусів , старших сестер чи братів . Вони можуть ще маленькій дитині до школи пояснити на особистому прикладі , як їм знадобилися знання , отримані спочатку в школі , потім вже в ВУЗах. Тоді він і сам потихеньку почне розуміти , що без фундаментальних знань не тільки предметів , але й самого життя , їм буде дуже складно прожити з сучасному , такому стрімкому світі і суспільстві .

Ми всі мріємо про майбутнє. Воно в наших думках обов'язково благополучне . Але для досягнення такого , потрібні чималі зусилля. От саме знання і можуть бути прекрасними помічниками в цьому. Потрібно поставити перед собою конкретну мету : спочатку школа , вивчення двох іноземних мов , потім навчання у вищому навчальному закладі , отримання диплома і вже тільки після цього можна буде думати про цікаву і високооплачуваною работе.Согласна на сто відсотків зі своїми однолітками , що не всі предмети однаково цікаві . Але потрібно себе пересилити і постаратися знайти в цих , здавалося б , нудних темах , щось цікаве. Для цього можливо , не достатньо лише гортати підручник , можна пошукати в інтернеті будь-яку тему , відвідати музей або виставковий зал. Школа - це тільки помічник , потрібно покладатися в основному на самого себе .

Ми вчимося в сучасному двоповерховому будинку, побудованому за типовим проектом . Воно розташоване в центральній частині міста , на дуже красивій вулиці . Навколо школи насаджено багато дерев , вона вся потопає в зелені їх крон. Наша школа дуже сучасна , в ній є обладнані комп'ютерні класи та кабінети з різних предметів. Всі шкільні роки я запам'ятаю назавжди , так як це не тільки отримані за цей час знання , а й велика кількість друзів.
Переглядів: 544 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: субкульту...
Презентація на тему - Президен...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИ...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Хімія П. П. Попель, Крикля Л. ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Шкільні роки" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!