Головна » Готові твори

Твір на тему "Школа майбутнього"

Твір на тему "Школа майбутнього" скачати

Скачати повну версію

Школу майбутнього я представлю собі такий. Вона повинна бути обов'язково світла і простора. У ній будуть великі і високі вікна, через які буде легко проникати яскравим сонячним променям. У шкільних коридорах біля стін будуть розставлені зручні дивани і журнальні столики, де можна буде відпочити , поспілкуватися з друзями, погортати підручник перед наступним уроком. Скрізь: на вікнах у класах і коридорів , на сходових майданчиках і класних кабінетах будуть рости красиві квіти. Доглядати за ними ми будемо самі, за допомогою наших викладачів. Уздовж стін в коридорах можна буде поставити великі акваріуми з подстветкой. Ми зможе самі їх облаштувати і камінчиками, і водоростями, і рибками. У школі ніде не буде видно жодної смітинки і папірці або обгортки від цукерки, ну хто ж захоче порушити таку красу?

Що стосується кабінетів. Ось тут політ моєї фантазії просто не зупинити. Е класні кімнати будуть облаштовані сучасної легкої і комфортними меблями , розсувними дошками , відео- та аудіотехнікою . При веденні уроку , пояснення теми супроводжуватиметься показом цікавих , спеціально відібраних кинофрагментов . Так матеріал буде легше засвоюватися. А ще , мені хотілося б , щоб у школах майбутнього було по кілька класів , обладнаних новітніми моделями комп'ютерної техніки та обов'язковим підключенням мережі інтернету .
Сьогодні всі ми : і учні в старших класах і наші викладачі тим більше , вже вміємо поводитися з комп'ютерами. Вчителі можуть дати завдання і відразу перевірити правильність його виконання . Все начебто дуже просто , але й дуже цікаво буде , мені так здається. А ще мені хочеться , щоб кабінети були пофарбовані в спокійні світлі тони , а не в такі , як у нас зараз : або жовті , або зелені . Напевно яка фарба була на складі , тієї й фарбували .

А тепер можна перейти до спортивного залу. Тут будуть тільки сучасні тренажери , де можна буде займатися навіть після уроків і нам і нашим вчителям. Обов'язково буде плавальний басейн з вишками дл стрибків у воду. У зимовий період можна відкрити прокат ковзанів та лиж. Тоді й купувати їх не потрібно буде , і інші діти будуть теж на них кататися. Все має бути зроблено , щоб ми всією школою вели здоровий спосіб життя.

Зі школи ми не будемо поспішати додому , бо ще багато цікавих гуртків : по заняттю з комп'ютерами , спортивних , музичних нас чекатиме в нашій же школі . Нашим батькам не потрібно буде турбуватися про нас зайвий раз і водити по секціях в різні місця міста , так як ми будемо знаходитися в своїй школі під контролем викладачів чи керівників гуртків. Всі ці заняття будуть безкоштовні , не те , що зараз . Вчителям в школах майбутнього будуть платити гідну зарплату , щоб вони і не думали шукати інші місця , де вона більше. Тоді не буде і кадрових питань, вони будуть постійно і по багато років працювати на одному місці. Виховання майбутнього гідного громадянина країни - дуже важке , важливе і відповідальна справа.
Пряме посилання
Переглядів: 1587 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Аплікаці...
Презентація на тему - Комп'...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Великодн...
Презентація на тему - Складові...
Презентація на тему - СОЦІАЛЬН...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Школа майбутнього" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!