Головна » Готові твори

Твір на тему "Школа майбутнього"

Твір на тему "Школа майбутнього" скачати

Скачати повну версію

Школу майбутнього я представлю собі такий. Вона повинна бути обов'язково світла і простора. У ній будуть великі і високі вікна, через які буде легко проникати яскравим сонячним променям. У шкільних коридорах біля стін будуть розставлені зручні дивани і журнальні столики, де можна буде відпочити , поспілкуватися з друзями, погортати підручник перед наступним уроком. Скрізь: на вікнах у класах і коридорів , на сходових майданчиках і класних кабінетах будуть рости красиві квіти. Доглядати за ними ми будемо самі, за допомогою наших викладачів. Уздовж стін в коридорах можна буде поставити великі акваріуми з подстветкой. Ми зможе самі їх облаштувати і камінчиками, і водоростями, і рибками. У школі ніде не буде видно жодної смітинки і папірці або обгортки від цукерки, ну хто ж захоче порушити таку красу?

Що стосується кабінетів. Ось тут політ моєї фантазії просто не зупинити. Е класні кімнати будуть облаштовані сучасної легкої і комфортними меблями , розсувними дошками , відео- та аудіотехнікою . При веденні уроку , пояснення теми супроводжуватиметься показом цікавих , спеціально відібраних кинофрагментов . Так матеріал буде легше засвоюватися. А ще , мені хотілося б , щоб у школах майбутнього було по кілька класів , обладнаних новітніми моделями комп'ютерної техніки та обов'язковим підключенням мережі інтернету .
Сьогодні всі ми : і учні в старших класах і наші викладачі тим більше , вже вміємо поводитися з комп'ютерами. Вчителі можуть дати завдання і відразу перевірити правильність його виконання . Все начебто дуже просто , але й дуже цікаво буде , мені так здається. А ще мені хочеться , щоб кабінети були пофарбовані в спокійні світлі тони , а не в такі , як у нас зараз : або жовті , або зелені . Напевно яка фарба була на складі , тієї й фарбували .

А тепер можна перейти до спортивного залу. Тут будуть тільки сучасні тренажери , де можна буде займатися навіть після уроків і нам і нашим вчителям. Обов'язково буде плавальний басейн з вишками дл стрибків у воду. У зимовий період можна відкрити прокат ковзанів та лиж. Тоді й купувати їх не потрібно буде , і інші діти будуть теж на них кататися. Все має бути зроблено , щоб ми всією школою вели здоровий спосіб життя.

Зі школи ми не будемо поспішати додому , бо ще багато цікавих гуртків : по заняттю з комп'ютерами , спортивних , музичних нас чекатиме в нашій же школі . Нашим батькам не потрібно буде турбуватися про нас зайвий раз і водити по секціях в різні місця міста , так як ми будемо знаходитися в своїй школі під контролем викладачів чи керівників гуртків. Всі ці заняття будуть безкоштовні , не те , що зараз . Вчителям в школах майбутнього будуть платити гідну зарплату , щоб вони і не думали шукати інші місця , де вона більше. Тоді не буде і кадрових питань, вони будуть постійно і по багато років працювати на одному місці. Виховання майбутнього гідного громадянина країни - дуже важке , важливе і відповідальна справа.
Пряме посилання
Переглядів: 1691 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - HEALTHY ...
Презентація на тему - CHARLIE ...
Презентація на тему - Структур...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Відповіді та рішення до підруч...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Школа майбутнього" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!