Головна » Готові твори

Твір на тему: Сім'я

Твір на тему: Сім'я скачати

Скачати повну версію

Моя сім'я - це чотири найулюбленіших людини : тато, мама, я і брат Діма.
Наш тато строгий. Він тільки глянув - і я відразу зрозуміла : десь вчинила неправильно. Папуля ніколи не лає, не гнівається - тільки погляд. Це і є покарання. Тому ми з Дімою стараємося, щоб у тата були добрі , веселі очі.
Зате в його кишені завжди лежить смачненький гостинець від зайчика. Я вже розумію , що ніякого зайчика немає, а от братик заповзає до тата на коліна і починає розпитувати: «А куди біг зайчик, а що сказав , а звідки він знає нас?»
Ми з мамою посміхаємося над тим , як тато вміло викручується, щоб відповісти на питання сина - почемучки  Фантазер!
У нас з мамою багато таємниць. Ми , поки наші хлопчики ганяють м'яча у дворі, готуємо їм сюрприз: ліпимо пельмені. У мами вони виходять маленькими, а мої чомусь великі , незграбні . Але татові подобаються мої пельмені. «Де тут побільше м'яса?» - І вибирає виделкою те, що я так старалася ліпити . Нахвалює . Тепер я знаю : він не жартує. Адже кожен пельмешек я заговорила : «Це для тата , щоб сильним був, цей для мами , щоб була красивою , цей для братика - може спати буде міцніше , а цей собі , щоб зуб швидше виріс»
Ось так і живемо. Дімульке вже обмалював всі шпалери , мамочка довязивайте мені на зиму шкарпетки , папуля дивиться олімпіаду Пекінську , а я пишу для вас твір про своїй чудовій родині.
Ми міцна сім'я . Ніяке горе не увійде в наш будинок, тому що двері відкриті для добра , успіху , любові , щастя.
Я хочу, щоб всі сім'ї жили так, як ми. Приходьте до нас в гості , спробуєте моїх пельмешек. Адже вони добрим словом заговорені .
Пряме посилання
Переглядів: 333 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - 10 факті...
Презентація на тему - People a...
Презентація на тему - Famous t...
Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - ТРИВАЛІС...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Сім'я який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!