Головна » Готові твори

Твір на тему "Сонце"

Твір на тему "Сонце" скачати

Скачати повну версію

Як тільки починається світанок, нас, що живуть на планеті Земля, вітають перші промені сонця. Вони пробуджують не тільки людей, а й природу. Люди прокидаються, птахи починають виводити свої трелі. З поверхні Землі сонце нам здається зовсім не великим, таким, що часом здається, що до нього можна підстрибнути . Ми все: і люди , і звірі, і птахи, що живуть на цій планеті, зобов'язані йому цим існуванням . Сонце - це і незвичайна краса при ранкової зорі, і спекотний полудень і вечірній казковий захід сонця . Але не тільки це. Сонце ще й вогненна, колосальних розмірів зірка , яка розпечена до дуже високого градуса за Кельвіном , що досягає показника 6000 .

Навколо цієї зірки , званої Сонцем , обертаються всі планети , що входять до Сонячну систему , в тому числі і наша Земля. Не всі знали і думали саме так. Сонце дає нам рівно стільки світла і тепла , щоб його вистачало для нашого життя. Природа все розподілила так , що якщо воно пекло хоч трохи сильніше , то наша Земля вже давно перетворилася б на попелищі , а всі океани , моря і річки вже були б в атмосфері , у вигляді опадів , тобто випарувалися б . Якби температура Сонця була б нижче тієї , що є зараз , то швидше за все наша планета перетворилася б на крижане царство , без людей і тварин. Ми не змогли прожити при такому сильному морозі. Завдяки силі тяжіння світила , ми ( земляни і наша планета) знаходимося на однаково постійній відстані від нього , це є в той же час і надійним захистом від метеоритів і комет , які перебувають у постійному русі у Всесвіті.

Вчені вирахували , що на планету Земля потрапляє зовсім невелика (якщо можна так висловитися) дещиця енергії Сонця (одна п'ятисот мільйонна ) , але і її достатньо для забезпечення потреб всього людства. Сьогодні на цій енергії їздять автомобілі , працюють заводи і фабрики. Деякі жителі північних країн використовують її для опалювання своїх будинків і нагрівання води у водопровідних мережах. Більш прогресивними західними країнами світу вже налагоджений випуск сонячних батарей і щосили ведуться будівельні роботи по сонячних електростанцій . Ця енергія має безмежні запаси , так поему ж її не використовувати для своїх потреб. А ось газ , нафту , вугілля та інші корисні копалини , з яких виробляється енергії , при такому варварському їх винищуванні та видобутку , можуть скоро стати з нульовими показниками , вони просто вичерпаються. Напевно недарма , ще в глибоку старовину первісні просто поклонялися сонцю , вважаючи його Богом і символом доброти. Так нехай воно і нам світить як можна довше.
Пряме посилання
Переглядів: 370 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - СУТТЄВІ ...
ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Презентація на тему: Менеджмен...
Презентація на тему - Тиск
Презентація на тему: Розмножен...
Презентація на тему - Синтез м...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Сонце" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!