Твір на тему: Телебачення і фільми скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему: Телебачення і фільми

Твір на тему: Телебачення і фільми скачати

Скачати повну версію

Винахід телебачення в двадцятому столітті зробило революцію. Кілька сотень років тому, а може і десятків, люди навіть уявити не могли, що прогрес зовсім скоро дійде до того, що ми зможемо бачити знайомих і не знайомих нам людей в якоюсь країною коробці!

А між тим, ми вже зовсім звикли до цього, для нас це така ж річ, як чищення зубів, або щось в цьому роді. Причому, використовується телевізор по -різному, хтось дійсно його дивиться, вникає в суть, хтось під нього їсть, а хтось включає, щоб було побільше шуму. Багатьом людям це комфортно.

Здавалося б, телебачення з'явилося зовсім недавно, а вже забувається. А забувається воно завдяки появі «Всесвітній павутині», або Інтернету. І дійсно, це куди більш прогресивна річ, адже там ми зможемо дивитися те, що потрібно нам, а не те що нам пропонують. Проте, телебачення відходить на другий план , але серіали здавати позиції не збираються! Скільки їх знімається і донині ! Це і різні фантастичні серіали, і документальні, і японські мультфільми «Аніме», і варто сказати, що серед усіх верств населення серіали користуються колосальним успіхом.

Школярі дуже люблять прийти після школи і подивитися «надприродне», або щось в цьому роді, батьки, як правило, воліють трохи інші жанри, реалістичніші і серйозні, я вже промовчу про людей літніх. Це цікаво, це затягує, підчас допомагає по -справжньому розслабиться.

А ось що стосується саме телебачення, в ньому я сенсу не бачу. Ти не маєш можливості дивитися те, що тобі цікаво, крім того, телебачення часто служить прекрасним засобом для пропаганди. Так, в Інтернеті це теж присутня, але ти маєш можливість фільтрувати інформацію, і це незаперечний плюс. Так що, на мою думку, телебачення вже дуже скоро зовсім забудеться людством, або буде використовуватися дуже рідко, точно так само як використовується зараз і радіо.

Колись воно звучало в кожному будинку, розважало людей, тепер же його слухають одиниці. Адже на зміну радіо прийшло телебачення, де до слова, повно музичних каналів, а тепер і Інтернет, де ти можеш слухати що завгодно і скільки завгодно.

Одним словом, телебачення і зокрема, перегляд серіал , часом дійсно можуть приносити користь, від перегляду можна отримати безліч позитивних емоцій. Однак, якщо це не на постійній основі, та й про книжки забувати не варто.
Переглядів: 199 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: субкульту...
Твір на тему: Пам'ятки США
Німецька мова Басай Н. П. 7 кл...
Презентація на тему - Теорії з...
Вступ до історії України, В. С...
Англійська мова А. М. Несвіт 8...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Телебачення і фільми який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!