Головна » Готові твори

Твір на тему: Телебачення і фільми

Твір на тему: Телебачення і фільми скачати

Скачати повну версію

Винахід телебачення в двадцятому столітті зробило революцію. Кілька сотень років тому, а може і десятків, люди навіть уявити не могли, що прогрес зовсім скоро дійде до того, що ми зможемо бачити знайомих і не знайомих нам людей в якоюсь країною коробці!

А між тим, ми вже зовсім звикли до цього, для нас це така ж річ, як чищення зубів, або щось в цьому роді. Причому, використовується телевізор по -різному, хтось дійсно його дивиться, вникає в суть, хтось під нього їсть, а хтось включає, щоб було побільше шуму. Багатьом людям це комфортно.

Здавалося б, телебачення з'явилося зовсім недавно, а вже забувається. А забувається воно завдяки появі «Всесвітній павутині», або Інтернету. І дійсно, це куди більш прогресивна річ, адже там ми зможемо дивитися те, що потрібно нам, а не те що нам пропонують. Проте, телебачення відходить на другий план , але серіали здавати позиції не збираються! Скільки їх знімається і донині ! Це і різні фантастичні серіали, і документальні, і японські мультфільми «Аніме», і варто сказати, що серед усіх верств населення серіали користуються колосальним успіхом.

Школярі дуже люблять прийти після школи і подивитися «надприродне», або щось в цьому роді, батьки, як правило, воліють трохи інші жанри, реалістичніші і серйозні, я вже промовчу про людей літніх. Це цікаво, це затягує, підчас допомагає по -справжньому розслабиться.

А ось що стосується саме телебачення, в ньому я сенсу не бачу. Ти не маєш можливості дивитися те, що тобі цікаво, крім того, телебачення часто служить прекрасним засобом для пропаганди. Так, в Інтернеті це теж присутня, але ти маєш можливість фільтрувати інформацію, і це незаперечний плюс. Так що, на мою думку, телебачення вже дуже скоро зовсім забудеться людством, або буде використовуватися дуже рідко, точно так само як використовується зараз і радіо.

Колись воно звучало в кожному будинку, розважало людей, тепер же його слухають одиниці. Адже на зміну радіо прийшло телебачення, де до слова, повно музичних каналів, а тепер і Інтернет, де ти можеш слухати що завгодно і скільки завгодно.

Одним словом, телебачення і зокрема, перегляд серіал , часом дійсно можуть приносити користь, від перегляду можна отримати безліч позитивних емоцій. Однак, якщо це не на постійній основі, та й про книжки забувати не варто.
Пряме посилання
Переглядів: 258 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - АЛЬТЕРНА...
Презентація на тему - РОБОТА І...
Презентація на тему - ТРИВАЛІС...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - ГОНКОНГ

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Телебачення і фільми який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!