Головна » Готові твори

Твір на тему "Трагедія Тараса Бульби"

Твір на тему "Трагедія Тараса Бульби" скачати

Скачати повну версію

Повість «Тарас Бульба» відноситься до розряду історичних і оповідає події з життя запорізьких козаків. Центральним героєм повісті є старий козацький полковник, отаман, вправний воїн Тарас Бульба. Він був одним з кращих козаків у Січі вірою і правдою захищав свій народ і православну віру. Все життя він провів у битвах і не уявляв життя без них. Борг перед батьківщиною для цього героя був на першому місці. По відношенню до товаришів він також виявляв вірність і відданість, любив їх більше життя. Важливе місце в серці Тараса Бульби займали його сини: Остап і Андрій. Він мріяв виростити їх такими ж відданими і сміливими воїнами.

Обидва сини герой вчилися в столиці. Як тільки вони повернулися додому , він вирішив відправити їх в Запорізьку Січ для проходження служби . Так як сам дуже сумував за такий вільного життя і запорізьким товаришам , Тарас вирішив їхати з ними. Опинившись у Запоріжжі, він з радістю познайомив синів зі своїми товаришами і від душі пишався ними . Адже і Остап , і Андрій були здоровими і ставним воїнами. Вони швидко зайняли перші місця в боях і довели, що гідні зватися синами Тараса Бульби. Битви в основному велися проти польських загарбників , які намагалися зайняти міста України .

В одному з таких боїв головний герой втратив молодшого сина. Андрій був закоханий у молоду полячку . Дізнавшись , що вона та її родина в біді , кинувся допомагати їй . Згодом виявилося , що цим вчинком він зрадив батька , брата , товаришів і батьківщину. Його кохана замінила йому вітчизну , вона стала його основним боргом . Андрій не зміг залишити її і навіть подався в загін поляків. Такої ганьби Тарас Бульба не зміг знести і вбив власного сина.

Незабаром він втратив і старшого сина. Остапа полонили поляки і відвезли на страту до Варшави. Тарас усіма силами намагався вивільнити сина і до останнього сподівався якось допомогти , але не зміг. Незважаючи на таке тяжке горе , він до кінця пишався сином. Адже Остап помер героєм , захищаючи свою батьківщину. Доля Тараса Бульби трагічна. Він втратив обох синів : одного - як героя , другий - як зрадника. Останнє, на мій погляд , більш трагічно . Головний герой так і не зміг змиритися з тим , що його син був зрадником. Сам він також загинув від рук поляків наприкінці повісті , але перед смертю встиг врятувати своїх товаришів.
Пряме посилання
Переглядів: 310 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - Внутрішн...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Потреба ...
Презентація на тему - ЗАСТОСУВ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Трагедія Тараса Бульби" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!