Головна » Готові твори

Твір на тему "У дрімучому лісі"

Твір на тему "У дрімучому лісі" скачати

Скачати повну версію

Взимку в середній смузі можна зустріти чотири десятки видів птахів і більше трьох десятків видів ссавців. Живуть вони, звичайно, в дрімучому лісі, подалі від людини, де їх рідко турбують.
Погожими лютневими ранками в гущавині лісу неголосно, немов побоюючись, як би хто не обсмикнув, починають бурмотіти краснобрових тетерева - косачі. Наш пташиний цар - бородатий глухар, подібно Надувшись індикові, напружено опустивши крила і розгорнувши віялом хвіст, прочертить жорсткими маховими пір'ям перші весняні строчки на снігу, налагоджуючи свою призовну пісеньку.
Заворкотали сизі голуби. Вони все частіше парами залишають зимуючі зграї і відлітають на пошуки місця для гнізда. Їх самці підбадьорився, стали більш дбайливими, ніжними і уважними до своїх подруг. Налаштовують свої голоси на весняний лад ворони і сороки. Тепер вільний від годівлі час ті й інші проводять на обраних ділянках свого гніздування, ревно відганяючи родичів від зайнятої території.
Біля берега лісового озера на товстому сухому суку вікового дуба, впритул присунувшись до стовбура і витягнувшись, сидить сова - сіра сова. Вона майже злилася зі світлою корою дерева. Її темні великі очі затаєно примружені. Своїми великими вухами, прихованими під пухким оперенням, птах видали почула шурхіт снігу під лижами йде людини і тепер повільно і непомітно повертає голову, пильно стежачи за його рухом. Птах відпочиває після нічного полювання і гріється в теплих променях сонця. До кінця лютого і неяситі оголосять нічну темряву весняними криками.
Тихо і спокійно навколо. Дерева стоять стіною, охороняючи спокій лісових мешканців. Це їх будинок.
Пряме посилання
Переглядів: 205 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - Cats
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему: Розмножен...
Презентація на тему - Лондонсь...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "У дрімучому лісі" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!