Головна » Готові твори

Твір на тему "У лісі мого дитинства"

Твір на тему "У лісі мого дитинства" скачати

Скачати повну версію

Навіть коли я був зовсім маленький, мої батьки вибирали час влітку або ранньої осені, і ми всією сім'єю вирушали в Слов'яногірськ. За весь цей час життя в маленькому наметовому містечку я встиг дуже добре дізнатися і полюбити могутній і таємничий слов'яно- горянський ліс.
Гігантські крейдяні сосни прямими, як щогли, стовбурами йдуть вгору, щоб чухати пухнастими голками боки хмар. Сонячні відблиски, що лежать на землі і на деревах, роблять ліс схожим на розстелену шкуру величезного леопарда.
Нагріті стовбури схожі на реліктових або доісторичних динозаврів. Вони теплі й шорсткі - живі. Якщо притиснутися щокою до кори, відчуєш, як біжать всередині життєві соки, пов'язуючи самий центр землі і нескінченно високе небо.
Цей ліс - заповідний. Тут величезна безліч дерев і квітів, занесених до Червоної книги як зникаючі види. І тут, і там зустрічаєш щити, дбайливо попереджають про шкоду, який людина може завдати природі. Але ми йдемо глибше, подалі від людей і від плакатів.

Роща вікових дубів. Вони казкові, як картини Васнєцова, як історія про Маші і ведмедів, як легенди про лицарів «круглого столу». Велетні, богатирі, як багато побачили ви на своєму віку? Чи пам'ятаєте ви набіги кочівників, бунти селян, молодого Пушкіна? Які історії могли б ви розповісти, якби вміли говорити? Що думаєте про нас сьогодні? Наше існування для вас - радість чи трагедія? Яким маленьким і незначним відчуваєш себе поряд з велетнем, чий стовбур неможливо обхопити, навіть якщо ми всією сім'єю візьмемося за руки.
Пагорби, спуск, і я виходжу до річки. Сіверський Донець повільно і плавно котить свої води, заколисуючи латаття і водорості. Стрункі зелені очерети намагаються прикрити потворні сліди побували тут людей, але марно. І раптом - що це? Глибокий і розмірений, густий, як туман, поплив над річкою дзвін. Блищить на сонці золота маківка монастиря, а дзвін все пливе і пливе, очищаючи все на своєму шляху.
Зарості ліщини, гриби і ягоди, їжаки і козулі - скільки радості приносили ви мені в дитинстві! Скільки нових вражень привозив я в місто з лісу разом з шишками, корчами, химерними деревними грибами ! Незабутні спогади про ліс мого дитинства.
Пряме посилання
Переглядів: 267 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація - Психологія кохан...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Презентація на тему - Збережен...
Презентація на тему - ТЕКСТИ У...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "У лісі мого дитинства" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!