Головна » Готові твори

Твір на тему "У людині повинно бути все прекрасно"

Твір на тему "У людині повинно бути все прекрасно" скачати

Скачати повну версію

Крилата фраза Чехова про те, що «в людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки», широко відома. Кожен може своїми словами сформулювати головну думку цього вислову, а я визначаю її для себе так: кожна людина повинна намагатися, щоб не тільки його обличчя і одяг були чистими і красивими, але щоб і думки, і душа, і вчинки були такими ж охайними.
Важко, дуже важко слідувати мудрому Чехову в нашому повсякденному житті! За особою та одягом ще якось стежити виходить, але от душа і думки... Вони так і намагаються щось підленьке викинути і потішити нашу егоїстичну натуру! Те підштовхують нас зрадити друга, то змушують чесати руки в надії урвати шматок побільше, то робляться брудними від зіткнення з мерзенностями, твореним іншими... Що ж робити, Антон Павлович, якщо я не настільки мудрий, як ви? Де взяти сили? Але порятунок повинно бути! Інакше ми всі загрузли б у гріху, стали б черствими і жорстокими, розучилися б співчувати і співчувати.
А порятунок, на мою думку, полягає в уважному читанні великих творів світової літератури ! Читання це має вчити нас чогось хорошого, а не просто розважати. Читаючи «Горе від розуму» Грибоєдова або вірші Пушкіна, ми повинні «приміряти» на себе почуття і думки позитивних героїв їхніх творів, намагатися робити так, щоб і твої помисли, і твоя душа ставали поступово такими ж тонкими і прекрасними.
Порятунок від бруду є ще в одній великій книзі - в Біблії! Там все досить ясно: брехня і нечисті прагнення - це погано; правда і віра - це правильно і прекрасно. Звичайно, потрібно шукати ще якісь джерела, які допоможуть у порятунку душі і думок від навколишнього бруду.
Я розумію, що не так навчений життєвим досвідом, як письменник Чехов, але мої слова щирі .
Пряме посилання
Переглядів: 945 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ALL SORT...
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Презентація з психології на те...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему: Замки Анг...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "У людині повинно бути все прекрасно" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!