Головна » Готові твори

Твір на тему "У поході"

Твір на тему "У поході" скачати

Скачати повну версію

Кожна подорож - дотик до чогось значного і прекрасного. Так говорив ще письменник Костянтин Паустовський. Починати долучатися до подорожей краще всього через походи. Мої батьки вже давно ходять в походи вихідного дня. Я то - же часто ходив з ними. Особливо мені запам'ятався зоряний похід, який ми здійснили цього літа по Ленінградській області. Чому він називався зоряним? Бо кілька туристських груп вийшли з різних точок і повинні були зустрітися в одному місці. Того разу це було місто Пушкіно.
У місці зустрічі в той раз зустрілося більше тисячі туристів. Під час походу ми змагалися з іншими сім'ями туристів в орієнтуванні на місцевості. Це дуже цікаво: я краще став розуміти азимути і карту, різні прийоми орієнтування без жодних пристосувань.
Але найцікавіше чекало нас в кінці шляху. Під Пушкіним в місці зльоту проводилися різні веселі конкурси - з розпалювання багать, з приготування похідного обіду на швидкість, з бігу на пересіченій місцевості та інші.
Потім були пісні бардів під гітару біля великого багаття , виступи поетів і професійних співаків. Загалом, було дуже цікаво, і я навряд чи зможу забути цей зоряний похід. Я подорослішав, відпочив, зміцнів і більше дізнався про те, як можна жити цікаво і весело!
Пряме посилання
Переглядів: 280 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Математика Г. М. Янченко, В. Р...
Презентація на тему - Сили вза...
Фізика Л. Е. Генденштейн 7 кла...
Презентація на тему Австрія
Твір на тему: Пам'ятки США
Алгебра П. Щербань, розв'я...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "У поході" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!