Головна » Готові твори

Твір на тему "У поході"

Твір на тему "У поході" скачати

Скачати повну версію

Кожна подорож - дотик до чогось значного і прекрасного. Так говорив ще письменник Костянтин Паустовський. Починати долучатися до подорожей краще всього через походи. Мої батьки вже давно ходять в походи вихідного дня. Я то - же часто ходив з ними. Особливо мені запам'ятався зоряний похід, який ми здійснили цього літа по Ленінградській області. Чому він називався зоряним? Бо кілька туристських груп вийшли з різних точок і повинні були зустрітися в одному місці. Того разу це було місто Пушкіно.
У місці зустрічі в той раз зустрілося більше тисячі туристів. Під час походу ми змагалися з іншими сім'ями туристів в орієнтуванні на місцевості. Це дуже цікаво: я краще став розуміти азимути і карту, різні прийоми орієнтування без жодних пристосувань.
Але найцікавіше чекало нас в кінці шляху. Під Пушкіним в місці зльоту проводилися різні веселі конкурси - з розпалювання багать, з приготування похідного обіду на швидкість, з бігу на пересіченій місцевості та інші.
Потім були пісні бардів під гітару біля великого багаття , виступи поетів і професійних співаків. Загалом, було дуже цікаво, і я навряд чи зможу забути цей зоряний похід. Я подорослішав, відпочив, зміцнів і більше дізнався про те, як можна жити цікаво і весело!
Пряме посилання
Переглядів: 256 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра П. Щербань, розв'я...
Презентація на тему - Свята і ...
Презентація на тему - Організа...
Презентація на тему: загін Сум...
Відповіді та рішення до підруч...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "У поході" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!