Головна » Готові твори

Твір на тему "В гостях у бабусі"

Твір на тему "В гостях у бабусі" скачати

Скачати повну версію

Моя бабуся живе в Рязані. Це місто знаходиться недалеко від нас, тому я вже не раз бував у бабусі в гостях. Кожен раз, коли я приїжджаю до неї в гості, я гуляю з бабусею по місту. Часто ми приходимо в рязанський Кремль. Він, звичайно, менше, ніж московський, але теж дуже цікавий. Там знаходиться музей, де можна побачити різні старовинні речі.
Бабуся живе у своєму одноповерховому будиночку на околиці Рязані. Цей будиночок дуже гарний, з різьбленими віконницями на вікнах, на даху червона черепиця.
Коли я в гостях у бабусі, у мене відразу з'являється багато потрібних справ: необхідно зустрітися зі своїми друзями з сусідніх будинків, збігати на річку, яка протікає відразу за бабусиним городик. Потім ми з хлопцями йдемо у березовий гай. Вона знаходиться теж недалеко від бабусиного будиночка.
Коли я награти і приходжу додому, бабуся починає пригощати мене різними смаколиками: малиновим варенням, запашним чаєм з травами, тульськими пряниками, пирогами з візігой (це спинки осетрів так називаються), а ще на столі завжди є яблука, тому що у бабусі свій сад з великими яблунями.
Після їжі я знову біжу на вулицю, а батьки залишаються вдома з бабусею - відпочивають , розмовляють про життя, тато допомагає по господарству.
Так проходить перший день нашого перебування у бабусі. Цього разу все так і було. Я звик до розміреного життя в гостях у бабусі, і мені це дуже подобається. Я полюбив це спокій і порядок.
Наступного року ми напевно знову поїдемо до бабусі, може бути, навіть з'їздимо до неї в гості два рази.
Пряме посилання
Переглядів: 664 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - Географі...
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Шотланді...
Твори з української літератури...
Готові лабораторні роботи з фі...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "В гостях у бабусі" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!