Головна » Готові твори

Твір на тему "В якому будинку я хочу жити"

Твір на тему "В якому будинку я хочу жити" скачати

Скачати повну версію

Мені б дуже хотілося жити у власному будинку. Якби мені запропонували його спроектувати, я б зробив його двоярусним, з широкими мансардами. Кімнати всередині були б просторими і світлими, з великими вікнами.
У кожного обов'язково повинна бути своя кімната, а ще потрібні спортзал, бібліотека, вітальня, робочий кабінет для тата і кілька кімнат для гостей. У нас дуже багато родичів і друзів, і я хочу, щоб для всіх вистачало місця.
Для такого великого будинку потрібно декілька туалетів і ванних кімнат. А ще дуже потрібна широка простора кухня. Добре б, щоб на нижньому поверсі будинку був невеликий басейн.
Під будинком необхідно буде побудувати просторий гараж для татової машини і великий льох для зберігання овочів і консервації.
Навколо будинку я б розбив великий фруктовий сад, який красиво цвів би навесні. Влітку ми збирали б черешню і яблука. Перед будинком обов'язково повинна бути величезна клумба з різноманітними квітами, за якою із задоволенням буде доглядати моя мама.
За будинком я б зробив невеликий ставок і заселив б його рибками і равликами Навколо водойми можна розкласти великі гладкі камені. Як здорово відпочивати на траві біля води теплими літніми вечорами!
Я думаю, що такого дому буде рада вся наша сім'я, адже він дуже просторий, і кожен знайде там достатньо місця для своїх улюблених занять.
Пряме посилання
Переглядів: 307 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - Введення...
Англійська мова А. М. Несвіт (...
Презентація на тему - ANIMAL’S...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему - СТАРОДАВ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "В якому будинку я хочу жити" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!