Головна » Готові твори

Твір на тему: Великдень

Твір на тему: Великдень скачати

Скачати повну версію

Великдень відноситься до найбільшого релігійного свята , яке відзначають навесні . Згідно з легендою , яка прийшла до нас з далеких часів , після розп'яття на хресті Ісуса Христа відбулося його чудесне воскресіння для ісуплеія всіх людських гріхів. Це було дивом , що символізує звільнення всіх віруючих від їх гріхів. У поданні народу відбулося оновлення природи і землі. У нашій сім'ї до цього свята йде підготовка цілий тиждень. Обов'язково робиться генеральне прибирання , мама знімає всі штори , чистяться килими , миються віконні рами. Є в цьому святі кілька обрядів , які займають щодня майбутньої до Великодня тижні. Багато людей дотримуються семинедельного Великого посту.

У всіх країнах це свято відзначається по- своєму. Але скрізь печуться в переддень свята дуже смачні , пахнуть ваніллю , паски. Ми з мамою фарбуємо яйця в різні кольори. Мама може навіть робити на них малюнки , вона перед фарбуванням прикладає до яйця листочок петрушки. Виходить дуже красиво. А от бабуся вже пече паски , вони різні за формою : є дуже маленькі і великі . Але всі вони дуже смачні і прикрашені різнобарвним цукром. Потім бабуля їх разом з яйцями викладає на велике блюдо і ставить на стіл. Під блюдо стелить великий рушник з символікою свята Великодня.

Рано вранці нас тато відвозить до церкви , батюшка бризкає на всіх, хто прийшов людей святою водою , вітає зі святом , також він окроплює кошики, в яких приносять паски і яйця. Потім ми повертаємося додому і сідаємо за святково накритий стіл .

За повір'ям потрібно запалити свічку і поставити її в паску , якщо її донести додому , і вона не потухне , то тоді щастя і багатство буде супроводжувати весь рік цій сім'ї. Ми завжди встигаємо довезти палаючої цю свічку , бо на машині. Скрізь ми бачимо радісну і святкову атмосферу , люди вітають один одного. Причому навіть не знайомі між собою. За народним повір'ям після Великодня завжди стає тепло. Зазвичай у цей день капає невеликий дощик , а вже після Великодня наступає справжня весна з яскравим , теплим сонечком , значить природа теж рада цьому святу.

Христове Воскресіння (Великдень) - велике свято для всіх православних людей. Цей день несе людям надію на зцілення від хвороб , від скорботи. Природа пробуджується від зимової сплячки , все розцвітає : і дерева, і квіти. У парках чується спів птахів. Таке враження , що природа хоче донести до людей початок великого свята - Великодня.
Пряме посилання
Переглядів: 1650 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - APPLE DA...
ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - Збережен...
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Великдень який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!