Головна » Готові твори

Твір на тему "Весна іде!"

Твір на тему "Весна іде!" скачати

Скачати повну версію

З кожним днем весна відчувається все сильніше і сильніше. Осідає сніг, в лісі навколо дерев починають протавали глибокі округлі воронки. На пагорбах вже з'явилися перші проталини.
Дятли, сидячи на старих деревах, вибивають барабанну дріб. Синиці і вівсянки, гріючись на сонечку, виспівують дзвінкі пісні.
Тільки вийдеш з дому, так і пахне в обличчя свіжим весняним повітрям. І який це чудове повітря! Пахне тане снігом і розмокшій землею. Від одного цього духу вже завмирає серце.
На початку квітня на проталинку спалахнув, як золотий вогник, перша квітка мати- й-мачухи. Настала справжня весна, вже не тільки весна світла, а й пора весняних талих вод.
Пряме посилання
Переглядів: 732 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Географія О. Я. Скуратович, Р....
Презентація на тему - Введення...
Презентація на тему - SEASONS
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - НАЗВИ МІ...
Презентація на тему - Мозок

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Весна іде!" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!