Головна » Готові твори

Твір на тему "Вид з мого вікна"

Твір на тему "Вид з мого вікна" скачати

Скачати повну версію

Постійно поспішаємо кудись, робимо все нальоту. У нас немає часу подивитися по сторонах, помилуватися навколишньою природою. Ми навіть не знайомі зі своїми сусідами. Що поробиш, така сучасне життя. Ми навіть рідко дивимося у власні вікна, тому на питання про вид з вікна, багато хто не знає що відповісти. Але от у мене все з точністю до навпаки. Ми живемо в багатоповерховому висотному будинку. І вигляд з вікна 12 поверху просто дивовижний і просто приголомшливий. Особливо я люблю дивитися у двір восени. Внизу бачу, як у своїх красивих вбраннях сором'язливо туляться берізки. Вони гнуться навіть від самого непомітного вітерцю. Поруч з ними ростуть великі кущі бузку. У широкої лавки поруч з під'їздом можна навіть з такої висоти розглянути горду і неприступну черемху.

Трава , радувала нас влітку своєю зеленню , тепер перетворилася на золотистий килим , що укрив простір між великими будинками. Це надає навколишньої місцевості якийсь урочистий , швидше святковий вигляд , за яким як би спостерігають наші багатоповерхові будови , вони схожі на годинних в караулі. Вид з вікна нашої квартири просто чудовий , можна довго стояти і просто спостерігати за всім, що відбувається навколо .

Коли ми приїжджаємо до бабусі в село , то дуже радіємо , що вид з її квартири зовсім інший , не міський . Тут немає гучних проспектів і трас поруч , у вікно можна побачити сади , а за ними ліс. У нас в місті таке можна побачити тільки на картині , яка висить на стіні. А ось тут цей пейзаж наяву і він постійно змінюється, як змінюються пори року . Взимку сад і ліс укриті снігом , вони білого яскравого кольору , що навіть дивитися і не жмуритися немає сил. Такий білизни не побачиш навіть у рекламних роликах прального порошку. Це може створити тільки матінка -природа. Такого рожевого , м'якого кольору , яким заливає сонечко на зорі ліс і сад , не побачиш ніде , лише тут. А навесні , після танення снігу , коли тільки-тільки пробуджується природа , як здорово дивитися у вікно і бачити розпускаються плодові дерева . Спочатку зацвітає вишня , потім абрикос , потім яблуня , за ними персик ... Прямо під вікном , навіть не треба визирати , розквітає бузок. У бабусі її багато , вона і біла , і фіолетова , і бузкова. Один запах чого вартий! Трохи далі по доріжці розпускаються тюльпани , їх різновидів просто не перелічити.

Коли ми буваємо в селі, то часто всі разом іронізуючи і жартуємо , що у когось з вікна площа Червона видна , а у нас начебто просто сад і ліс . Але я ні за що не проміняю цей вид з вікна моїх рідних людей , ні на який інший . У міській квартирі , звичайно, теж красиво спостерігати з вікна , але не порівняти з цим буйством природи і запахами землі і квітів.
Пряме посилання
Переглядів: 606 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - Сили вза...
Твір на тему "З любов'...
Українська мова О. В. Заболотн...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Вид з мого вікна" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!