Головна » Готові твори

Твір на тему "Вид з мого вікна"

Твір на тему "Вид з мого вікна" скачати

Скачати повну версію

Постійно поспішаємо кудись, робимо все нальоту. У нас немає часу подивитися по сторонах, помилуватися навколишньою природою. Ми навіть не знайомі зі своїми сусідами. Що поробиш, така сучасне життя. Ми навіть рідко дивимося у власні вікна, тому на питання про вид з вікна, багато хто не знає що відповісти. Але от у мене все з точністю до навпаки. Ми живемо в багатоповерховому висотному будинку. І вигляд з вікна 12 поверху просто дивовижний і просто приголомшливий. Особливо я люблю дивитися у двір восени. Внизу бачу, як у своїх красивих вбраннях сором'язливо туляться берізки. Вони гнуться навіть від самого непомітного вітерцю. Поруч з ними ростуть великі кущі бузку. У широкої лавки поруч з під'їздом можна навіть з такої висоти розглянути горду і неприступну черемху.

Трава , радувала нас влітку своєю зеленню , тепер перетворилася на золотистий килим , що укрив простір між великими будинками. Це надає навколишньої місцевості якийсь урочистий , швидше святковий вигляд , за яким як би спостерігають наші багатоповерхові будови , вони схожі на годинних в караулі. Вид з вікна нашої квартири просто чудовий , можна довго стояти і просто спостерігати за всім, що відбувається навколо .

Коли ми приїжджаємо до бабусі в село , то дуже радіємо , що вид з її квартири зовсім інший , не міський . Тут немає гучних проспектів і трас поруч , у вікно можна побачити сади , а за ними ліс. У нас в місті таке можна побачити тільки на картині , яка висить на стіні. А ось тут цей пейзаж наяву і він постійно змінюється, як змінюються пори року . Взимку сад і ліс укриті снігом , вони білого яскравого кольору , що навіть дивитися і не жмуритися немає сил. Такий білизни не побачиш навіть у рекламних роликах прального порошку. Це може створити тільки матінка -природа. Такого рожевого , м'якого кольору , яким заливає сонечко на зорі ліс і сад , не побачиш ніде , лише тут. А навесні , після танення снігу , коли тільки-тільки пробуджується природа , як здорово дивитися у вікно і бачити розпускаються плодові дерева . Спочатку зацвітає вишня , потім абрикос , потім яблуня , за ними персик ... Прямо під вікном , навіть не треба визирати , розквітає бузок. У бабусі її багато , вона і біла , і фіолетова , і бузкова. Один запах чого вартий! Трохи далі по доріжці розпускаються тюльпани , їх різновидів просто не перелічити.

Коли ми буваємо в селі, то часто всі разом іронізуючи і жартуємо , що у когось з вікна площа Червона видна , а у нас начебто просто сад і ліс . Але я ні за що не проміняю цей вид з вікна моїх рідних людей , ні на який інший . У міській квартирі , звичайно, теж красиво спостерігати з вікна , але не порівняти з цим буйством природи і запахами землі і квітів.
Пряме посилання
Переглядів: 592 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Типізова...
Презентація на тему: Замки Анг...
Алгебра Ю. І Мальований, Г. М....
Презентація на тему - Англійсь...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - Основи с...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Вид з мого вікна" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!