Головна » Готові твори

Твір на тему "Відпочинок на морі"

Твір на тему "Відпочинок на морі" скачати

Скачати повну версію

Найбільше я люблю літні канікули. Щорічно ми з батьками вибираємося до моря. Наші бабуся і дідусь живуть у самого Чорного моря - в Євпаторії. Вони нас чекають завжди з нетерпінням. Бабуся пече дуже смачні пірожочкі, печиво і булочки. Дідусю ловить в море до нашого приїзду барабульку (це дуже смачна морська риба, вона зовсім без кісток). Та й сонечко світить всім однаково, як росіянам, так і українцям. А відпочивати поруч з рідними тобі людьми завжди приємно.

Є багато дуже гарних і мальовничих міст у моря, але ми любимо саме Євпаторію. Який тут пляж, а пісок , він дуже невеликий і чистий. Вода в морі завжди чиста , правда через численні підводних течій іноді і в самий розпал літа може бути дуже холодною. Це можна виправити - просто поїхати на інший пляж і там вода буде зовсім інший температури. Наш відпустку не завжди тільки купання і загоряння на пляжі. Папа допомагає дідусеві починають небудь в будинку. Мама з бабусею відправляються за покупками для дому . Адже багато різних дрібниць потрібно , а нести бабуле однієї складно. Потім вони один день виділяють на закрутку помідорів і огірків . Ми з татом ходимо в гори , набираємо кизил . Це дуже смачні і корисні ягоди. На смак вони терпкі , але компоти і варення з кизилу просто незрівнянні .

Здається, що все в цьому місті вже знайоме. Але ми все одно ходимо на різні екскурсії , їздимо в морські прогулянки на теплоході і піднімаємося з туристичними групами в гори. Літній відпочинок виходить дуже цікавим і повноцінним. Завдяки м'якому клімату , красивих місцях , до Євпаторії приїжджає велика кількість туристів не тільки з України і СНД , а й з закордону. Нам дуже сподобалася екскурсія на виноградники. Вони тут стоять великими вузькими рядами , на кожній лозі висять грона стиглого винограду різних сортів. Після відвідин виноградників нас повезли на екскурсію на винний завод. Там екскурсовод , зі знанням справи , розповів про новітні технології виробництва вин , про історію виноробства , показав нам зал , де зберігаються бочки і пляшки , наповнені вином. Тато завжди купує що-небудь в подарунок для своїх друзів , треба ж похвалитися , де живуть його батьки. Євпаторія - дуже гарне місто , в нм багато пансіонатів , дитячий лікувальних здравниць .

Це місто дуже старий , але в ньому постійно зводяться все нові сучасні будові , в тому числі і будинки відпочинку , куди можуть приїхати відпочиваючі не тільки влітку , але і в зимовий період , щоб отримати сонце , чисте повітря і необхідне лікування або просто відпочинок.
Пряме посилання
Переглядів: 1989 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра А. Г. Мерзляк, В. Б. П...
Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Презентація на тему - Культура...
Хімія Н. М. Буринська 7 клас
Фізика Л. Е. Генденштейн, І. Ю...
Презентація на тему - Modern i...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Відпочинок на морі" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!