Головна » Готові твори

Твір на тему "З любов'ю до мами"

Твір на тему "З любов'ю до мами" скачати

Скачати повну версію

«Мама» - перше слово, яке зазвичай вимовляє людина. Ми кличемо маму, коли нам страшно або у нас щось болить. Мама - це найрідніша людина в житті, і не важливо, маленький ти чи вже дорослий і маєш свою сім'ю. Мама - це той острівець, куди хочеться повертатися знову і знову, як далеко б ти не відпливав.

Як часто ми ображаємося на своїх батьків, коли вони нам щось забороняють. Ми іноді навіть підвищуємо голос на них. Але навіть не замислюємося над тим, як почувають в цей момент себе вони.

Адже мами Отта нам всю себе, вони не шкодуючи свого здоров'я , ночами сидять біля нашої ліжка, коли ми хворіємо. Вони чекають нас до пізньої ночі, коли ми гуляємо з друзями. Вони відмовляються від зустрічі зі своєю подругою, щоб допомогти зробити нам домашнє завдання або спекти пиріг до шкільному ярмарку. Ми - це мамина життя. Ось про що, повинен думати кожен з нас, коли ображається на маму.

Мама завжди хоче тільки добра для своєї дитини. І нехай іноді складно це прийняти і зрозуміти, але це дійсно так. Всі говорять, мама дала тобі життя. Я вважаю, що мама не просто дає життя дитині, а віддає йому свою.

Кожне наше досягнення - це мамина радість. Але найголовніше, що наші невдачі мама здатна сприймати з оптимізмом. Вона ніколи не осудить. Якщо ти впадеш, мама підніме і направить на правильну дорогу. Мама в будь-яку хвилину готова допомогти порадою. Навіть якщо вона далеко, вона завжди відчує, коли тобі погано і своїми молитвами допоможе тобі впоратися з проблемами.

З нами поруч завжди знаходиться багато людей. Але тільки одному ми можемо сліпо й беззастережно довіряти: мамі. З мамою ми можемо ділитися найпотаємнішими таємницями і мріями. Там де твоя мама, там тебе завжди вислухають, зрозуміють і пробачать.

І коли мама говорить, що на її День народження їй нічого не потрібно. Це дійсно так. Вона вже щаслива від того, що ви пам'ятаєте про її Дні народження, що приходьте в гості (якщо вже виросли) і що з посмішкою прокидаєтеся вранці і, обіймаючи її, говорите: «З Днем народження, мамочка».

А що можемо зробити ми для мами? Наше головне завдання, зробити так, щоб мама ніколи не плакала. Ми можемо її тільки любити і намагатися не засмучувати і не ображати. Ми завжди повинні підтримувати маму.

Найбільш правильним буде намагатися повернути їй ту любов, яку вона щодня віддає нам. Хоча це майже неможливо, адже ніхто не зможе любити тебе так, як твоя мама. Любити, поважати, і підтримувати, ось три слова, які відображають суть відносин з мамою.
Пряме посилання
Переглядів: 848 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Fast food
Презентація на тему - Особливо...
Презентація на тему: архітекту...
Презентація на тему - ВІЙНА ЗА...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Твори 9 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "З любов'ю до мами" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!