Головна » Готові твори

Твір на тему "Земля наш дім"

Твір на тему "Земля наш дім" скачати

Скачати повну версію

Почуття усвідомлення Батьківщини для всіх приходить по- різному. Але в одному ми всі єдині, що ми нерозривні з нашою рідною землею. Тому що на ній ми навчилися робити свої найперші шажочки і наші діти, а потім і внуки зроблять їх. Наші далекі предки здавна захищали землю і берегли її природу. Користуючись її дарами, ми розуміємо, що їх буде набагато більше, якщо ми будемо берегти ці багатства. Сьогодні перед усіма нами гостро стоїть проблема екології. Вона виникла через те, що людина вирішила стати повноправним господарем природи і підпорядкувати її собі. Але природа не прощає безгосподарного і не дбайливого до неї ставлення.

Для збільшення земель для оранки знищувалися лісу. Старожили пам'ятають, яким красивим місцем було раніше водосховищі в Каховці, тепер його і не дізнатися, суцільне сморід. Одне висохле Аральське море чого варто, і всі з вини людини - з нього просто забрали всю воду, щоб зрошувати посушливі райони. Нашому поколінню залишилося тільки милуватися прекрасними малюнками Аралу. Наслідком безвідповідального ставлення з'явилася і Чорнобильська катастрофа, відгомони якої досі чуються в Україні , Росії та Білорусі. Кілька сот ні в чому неповинних людей загинуло при цій масштабній аварії на АЕС, залишилося багато хворих, багато міст і сіл до наших днів мають підвищений радіаційний фон . Я особисто вважаю, що краще заборонити будівництво атомних електростанцій , раз вже вони так небезпечні для країни. Прикладів безгосподарного ставлення до нашої Землі можна навести дуже багато. У багатьох містах і селах є набережні, а самих річок вже немає - їм змінили русла.

Дуже шкода, що тепер доводиться відроджувати все, але невже потрібно було спочатку знищити? Чому ми так халатно ставимося до своєї Землі, адже ми - люди, є її малою частинкою . Може не варто такими темпами її підкорювати, а краще навчитися жити в гармонії з природою? Тоді не доведеться вчитися на своїх власних помилках.

Любов і дбайливе ставлення до рідної Землі - нашого будинку , турбота про благополуччя - в цьому і полягає наш патріотизм. Земля - ​​наша планета, і ми зобов'язані зберегти природу для наших предків, адже тільки від наших неправильних дій виникають такі катастрофи і зміни навколишнього середовища.

Тільки розумне витрачання ресурсів, турбота про природні багатства дасть нам всім можливість вижити і бути здоровою нацією. Якщо людина буде так жорстоко займатися знищенням ресурсів , то Земля не пробачить. Природу треба зберігати, а не руйнувати , адже Земля - ​​це наш спільний дім.
Пряме посилання
Переглядів: 1658 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Українська мова М. Я Плющ, В. ...
Презентація "Багатства пр...
Німецька мова Н. П. Басай 8 кл...
Презентація на тему: поняття в...
Відповіді на запитання і завда...
Презентація на тему - SCHOOL S...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Земля наш дім" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!