Головна » Готові твори

Твір на тему "Зима"

Твір на тему "Зима" скачати

Скачати повну версію

Зиму, цю дивовижну пору року я люблю, напевно, найбільше. Особливо, коли стоять чудові сонячні дні, а на яскравому, блакитному небі немає жодної хмарини. Снігом, як білим покривалом, покрилася вся земля, дахи будинків, дерева і машини. На деревах, сніговий покрив схожий на важкі білі пухнасті шапки, тільки зрідка можна бачити зривати з верхівок сніговий пил. Коли біжу в школу, то бачу на снігу сліди, залишені птахами. В основному - це горобці, вони не відлітають у теплі краї, як інші. Важко їм взимку, немає трави, дерева оголені, тому ми часто підкормлюємо цих важливих наїжачену пташок то насінням, то хлібними крихтами. Дуже цікаво за ними спостерігати , побачивши, що ми з хлопцями кидаємо їм їжу, вони влаштовують цілі бої за неї.

Сонце в таку погодка здається дуже високим і якимось дуже далеким , від його променів засніжена дорога немов сяюча алмазна розсип. Навіть не хочеться ступати на неї, щоб не порушити таку красу. Дітвора у дворі разом зі своїми бабусями і нянями ліплять снігову бабу, майже у кожного малюка в руках заготовлена ​​морквина для носа сніговика. Деякі вже її гризуть. Коли на вулиці мороз це заняття досить складне, так як сніг дуже сипучий , він скрипить, коли на нього наступаєш. Навіть сніжок не сліпо в рукавичці . Інші діти, які трохи старші віком, катаються з политих водою і замерзлих відразу гірок на спеціальних яскравих пластмасових «седушках», дбайливо приготованих батьками для такого веселого гуляння.

Довго на морозі постоїш, мороз вже забрався за комір, щипає вуха і ніс. Зимовий день дуже короткий і швидко темніє, але все одно ми встигаємо після школи теж покататися на гірці і покидати сніжками.

Зима - саме дивне час року, описане в багатьох художніх творах. На тему зимового пейзажу є багато дуже гарних полотен великих майстрів. Стан душі в цю пору якесь урочисте, чи що. Все навколишнє навколо здається ошатним, витонченим, але в той же час холодним і суворим.

Особливо красиві річки і озера, затягнуті льодом. Безстрашні рибалки, любителі зимового лову отримують справжнє задоволення від свого хобі. Зима - це чарівниця, яка нам дарує Новий рік і свято Різдва. А це вже окрема історія, всі ми чекаємо цих свят цілий рік, і коли вони наступають , радість людей просто важко передати. Це найулюбленіші в році свята, з обов'язковим врученням і отриманням подарунків від Діда Мороза та Снігуроньки, святкових хороводів навколо новорічної ялинки. Це мальовниче час року не може залишити нікого байдужим.
Пряме посилання
Переглядів: 570 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ТЕКСТИ У...
Презентація на тему - Mass Med...
Презентація на тему - My schoo...
Загальна характеристика права ...
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему: Товар і г...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Зима" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!