Головна » Готові твори

Твір на тему "Золота осінь"

Твір на тему "Золота осінь" скачати

Скачати повну версію

Як шкода, що закінчилися канікули, а разом з ними і літо. Тепер повноправною господинею природи стала осінь. Вранці, а особливо вночі, стало набагато холодніше, хоч удень ще світить і гріє сонечко. Воно нам нагадує про літо, що пішло своїми променями. За вікнами з машини видно поля, вони тепер можуть «відпочити», таким довгим і виснажливим був їх літній сезон. Вдалині видно золотисті крони плодових дерев, вже подарували людям свій багатий урожай яблук, груш, персиків, слив та інших смакоти.

Вже щосили відчувається подих прийшла осені.Серое небо почало частіше заволікати низькі, темні хмари, частіше мрячить прохолодний дощ. Похмура час настає. Навіть ліс стоїть сумний і мовчазний. Тільки видно помаранчеві, жовті і зрідка зелене листя, кружляють і опадає з дерев на землю. Лише чути скрип тоненьких осинок, вони готуються до довгого зимового сну. Цілими сім'ями біля трухлявих пеньків розрослися опеньки. Просто просяться до тебе в корзину. На горобинових кущах можна бачити цілі розкішні червоні кетяги ягід, вони немов намисто.

Трава із зеленої перетворилася на жовту, припалу до землі. У прощальному колі завмерли журавлі, що відлітають на південь. Тепер вже точно можна стверджувати, що прийшла золота осінь. Осінь ніколи не залишалася без уваги ні поетів, ні художників. Написано багато віршів про цю прекрасну порі , як красиво звучать слова «очей чарівність». Настільки красиво можна було висловити те, що бачив поет , що ми до цих пір , читаючи ці рядки, наяву уявляємо собі всю цю красу. А осінні пейзажі ! Від них просто не відірвати очей.

Осінь різна, вона і красива, і примхлива. Те може світити сонечко, то раптом набіжать звідки - то раптом різко хмари і хлине злива з вітром. Але чого не відняти у осені, так це її величною зрілої краси. Особливо це видно на самому початку цієї пори. Природа настільки яскрава і пишна своїми барвами: дерева змінюють свої ділені наряди на абсолютно розкішні шати золота. На них ніби прикраси, висять листя - вони від яскраво багряного до жовтого кольорів. Від цього різнобарв'я рясніє в очах, так і хочеться заплющити очі . Починають своє цвітіння осінні квіти, в палісадниках багато айстр і жоржин, ще доцвітають троянди. Запах цих квітів зовсім інший, ніж навесні. Все навколо покривається павутиною - настав «бабине літо». Це ще кілька майже літніх днів, з теплими днями і трохи прохолодними ночами. Павутина так і блищить в променях цього сонечка. Воно починає раніше сідати, день стає коротшим - це дуже, як би прощається з нами, непомітно переходячи в зиму.
Пряме посилання
Переглядів: 501 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Цикл
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему - ТРИВАЛІС...
Народна мудрість у прислів'...
Презентація на тему - My famil...
Англійська мова О. Д. Карп'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Золота осінь" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!