Головна » Готові твори

Твір на тему "Звичаї та традиції у Великобританії"

Твір на тему "Звичаї та традиції у Великобританії" скачати

Скачати повну версію

Великобританія - зразок елегантності, манірності і строгості для всіх. Їх традиції та звичаї спрямовані на зміцнення зв'язку зі своїми нащадками, дотримання багатовікових догм і правил.

У цьому випадку, як ніколи, правдива фраза, що пізнав звичаї країни, можна пізнати її характер. Адже англійці вбирають свої традиції разом з молоком матері.

Головний стереотип, пов'язаний з Великобританією - це манірність її жителів. Але це не означає, що вони не відзначають свята так само весело, як інші!

Наприклад, щорічно на Великодню неділю студенти з Оксфорда і Кембриджа змагаються у веслуванні на Темзі. А наприкінці березня англійці відзначають свято, схожий на нашу Масляну. Вони називають його Млинцевий день. Він теж святкується з іграми та конкурсами, а головний атрибут веселощів, звичайно ж, млинці.

А найпопулярніший свято - це Хеллоуїн. З часом його стали відзначати далеко за межами Англії. Діти і дорослі надягають лякаючі костюми і ходять один до одного, випрошуючи цукерки.

Що стосується звичок англійців, то і тут можна виділити кілька національних особливостей. Наприклад, вони відчувають глибоку прихильність до антикварних речей. Будь-який з них віддасть перевагу камін в будинку самої сучасній системі опалення.

Однак цікаво, що при переїзді на нове місце проживання типовий англієць прагне знищити все, що залишилося від колишніх власників. Поки це не буде зроблено, вони не відчують себе господарями.

Жителі Великобританії воліють жити в приватних будинках. Ще один з їхніх звичаїв - це зведення перед житлом вишуканих клумб і газонів. На цих ділянках вони вирощують красиві яскраві квіти, а також ставлять оригінальні фігурки. Одна з найулюбленіших - це садові гноми.

Англійці шанують свої традиції і при цьому передають їх з покоління в покоління.
Пряме посилання
Переглядів: 1104 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Розв'язання до: Збірник за...
Презентація на тему - Види кор...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...
Презентація на тему - ІСТОРІЯ ...
OUR ENVIRONMENT (Наше довкілля...
Презентація на тему - TRICK OR...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Звичаї та традиції у Великобританії" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!