Головна » Готові твори

Твір - нерозділене кохання

Твір - нерозділене кохання скачати

Скачати повну версію

«Мрії - це часом єдине, що допомагає дихати, поки перекриті легкі, тобто, коли зашитий рот, і жити, коли похований живцем» ... Ці слова я почув одного разу і чомусь запам'ятав їх назавжди.
    Розмірковуючи про нерозділене кохання, я згадав саме їх. Дійсно , що таке любов ? Чому безмовна покірність деколи робить людину безпорадною , вразливим , перекриває дихання , позбавляє апетиту , « заморожує » почуття?
    Що таке любов і що таке нерозділене кохання ? Невже на ці питання може відповісти людина , ще не має життєвого досвіду і , можливо, не зіткнувся з справжнім почуттям ? Дуже сумно , але буває , що люди йдуть з життя , так і не дізнавшись болю і радощів цього почуття. І не важливо , розділене воно чи нерозділене .
    Одного разу я читав оповідання Буніна з циклу «Темні алеї» . Автор вважає , що любов схожа на метелика , який летить назустріч полум'я любові , підлітає близько- близько і , обпаливши крила , гине. Мені здається , що дуже правильне бачення . Любов, як і дружба , дуже сильні почуття. І тут зовсім не важливо наявність взаємності. Дійсно , яка різниця! Адже людина не може собі наказати любити кого-небудь або не любити , а те, що душа оживе , - це щастя. От якщо мовчить все життя - це біда .
    Але мені треба відповісти на конкретне питання , а відповісти непросто. Адже ще невідомо , яка любов приносить більше страждань і мук - взаємна або нерозділена . Напевно , у другому випадку людині набагато більше і важче нести це почуття в собі. Жити , розуміючи , що щастя належить не тобі . Може бути , разом з любов перемішуються такі почуття , як ображене самолюбство , здивування від нерозуміння причин відмови у взаємності . Можливо , життя втрачає при нерозділеного кохання всі свої фарби і навіть зміст. Дивно те, що дуже часто люди дійсно « знищують » своє життя через це або стають нещасними.
    Я думаю , що в будь-якому її прояві любов необхідна людині . І нехай вона навіть буде нещасною , нехай невзаимной , але обов'язково буде, тому що невзаимной , але обов'язково буде, тому що без любові людина нещасний подвійно. Адже нерозділене кохання залишає людині мрії , спогади і надію ...
Переглядів: 504 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Вплив шоколаду на організм люд...
Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Рослиної...
Твір на тему: Пам'ятки США
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Твір на тему "З любов'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір - нерозділене кохання який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!