Головна » Готові твори

Твір - нерозділене кохання

Твір - нерозділене кохання скачати

Скачати повну версію

«Мрії - це часом єдине, що допомагає дихати, поки перекриті легкі, тобто, коли зашитий рот, і жити, коли похований живцем» ... Ці слова я почув одного разу і чомусь запам'ятав їх назавжди.
    Розмірковуючи про нерозділене кохання, я згадав саме їх. Дійсно , що таке любов ? Чому безмовна покірність деколи робить людину безпорадною , вразливим , перекриває дихання , позбавляє апетиту , « заморожує » почуття?
    Що таке любов і що таке нерозділене кохання ? Невже на ці питання може відповісти людина , ще не має життєвого досвіду і , можливо, не зіткнувся з справжнім почуттям ? Дуже сумно , але буває , що люди йдуть з життя , так і не дізнавшись болю і радощів цього почуття. І не важливо , розділене воно чи нерозділене .
    Одного разу я читав оповідання Буніна з циклу «Темні алеї» . Автор вважає , що любов схожа на метелика , який летить назустріч полум'я любові , підлітає близько- близько і , обпаливши крила , гине. Мені здається , що дуже правильне бачення . Любов, як і дружба , дуже сильні почуття. І тут зовсім не важливо наявність взаємності. Дійсно , яка різниця! Адже людина не може собі наказати любити кого-небудь або не любити , а те, що душа оживе , - це щастя. От якщо мовчить все життя - це біда .
    Але мені треба відповісти на конкретне питання , а відповісти непросто. Адже ще невідомо , яка любов приносить більше страждань і мук - взаємна або нерозділена . Напевно , у другому випадку людині набагато більше і важче нести це почуття в собі. Жити , розуміючи , що щастя належить не тобі . Може бути , разом з любов перемішуються такі почуття , як ображене самолюбство , здивування від нерозуміння причин відмови у взаємності . Можливо , життя втрачає при нерозділеного кохання всі свої фарби і навіть зміст. Дивно те, що дуже часто люди дійсно « знищують » своє життя через це або стають нещасними.
    Я думаю , що в будь-якому її прояві любов необхідна людині . І нехай вона навіть буде нещасною , нехай невзаимной , але обов'язково буде, тому що невзаимной , але обов'язково буде, тому що без любові людина нещасний подвійно. Адже нерозділене кохання залишає людині мрії , спогади і надію ...
Пряме посилання
Переглядів: 588 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Вчимо ан...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - ПРАЦЯ, З...
Презентація на тему - Поняття ...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - Цикл

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір - нерозділене кохання який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!