Головна » Готові твори

Твір про маму

Твір про маму скачати

Скачати повну версію

Мама. Це перше слово в житті кожної людини. Ця людина - невід'ємна частина кожного з нас. Адже саме завдяки матері ми з'явилися на світ. Мати дуже сильно впливає на свою дитину . Адже основні якості особистості закладаються вже в материнській утробі. Якщо дитина відчуває себе коханим , бажаним , відчуває турботу батьків, то він з'явиться на світ спокійним, щасливим, здоровим. Коли мати плаче, плаче і дитя, що знаходиться в ній, якщо вона нервує , переживає, страждає, то все це передається і дитині, і він відчуває себе нещасним. Це давно доведено наукою.
    Все вищесказане доводить нерозривний зв'язок матері і дитини , що з'являється вже практично в період зачаття . Тому не дивно, що для кожної людини мати має величезне значення в житті. У сім'ї жінка історично виконує роль берегині домашнього вогнища. Вона створює будинку затишок , тепло, піклується про дітей. Раніше багато сімейні жінки не працювали, вони займалися будинком , вихованням дітей. Ці жінки вважали для себе подібний спосіб життя єдино прийнятним. Вони бачили своє життєве призначення тільки в сім'ї. Решта турботи лягали на плечі чоловіка .
    Але тепер , в наші дні все більше жінок хочуть не тільки мати сім'ю, а й реалізуватися в житті. Їм важливо мати свій чіткий соціальний статус, займати хорошу посаду . Найдивовижніше , що при цьому багато жінок ще встигають і займатися своїми домашніми обов'язками. Приходячи ввечері з роботи, вони готують, перуть, прибирають квартиру, перевіряють домашні завдання у своїх дітей. Можна сказати , що сучасні жінки роблять неможливе .
    Важливо відзначити, що зараз, у зв'язку з активним рухом фемінізму, багато жінок ростять своїх дітей на самоті. І це пов'язано не з тим, що їх кинули, залишивши з маленькою дитиною на руках. Просто багато успішні жінки , відбувшись в кар'єрі , вирішують народити дитину. Вони розуміють , що саме зараз можуть забезпечити свого малюка всім необхідним: хорошим будинком , великою кількістю іграшок , якісним харчуванням, а в подальшому - і чудовим освітою. Ось тільки шкода, що у таких жінок не завжди вистачає часу на спілкування зі своєю дитиною. Тому багато дітей ділових жінок обділені материнською увагою . А адже ніякі матеріальні блага не здатні замінити дитині любов, теплоту, ласку рідної матері.
    Я вважаю , що по- справжньому важко виховувати дітей жінкам , які залишилися на самоті у зв'язку зі сформованими життєвими обставинами. Для них не завжди можливо забезпечити свою дитину всім необхідним. Якщо одинока жінка, яка має дітей , не володіє хорошим достатком , то вона змушена працювати , не покладаючи рук. У неї зовсім не залишається часу на найменший відпочинок, адже навіть вдома вона повинна працювати за двох : для дітей вона повинна бути і мамою і татом.
    Хотілося б зауважити , що багато самотні жінки, що народжують дитину «для себе», роблять велику помилку. Вони починають ставитися до дітей, як до своєї власності. Все своє життя вони присвячують дитині , бачачи лише в цьому сенс існування . Але психологи давно довели, що це невірно. Тому що, зливаючи своє життя з життям своєї дитини , жінка втрачає себе . Кожна людина повинна , перш за все , жити своїм життям. Проблема в тому , що діти виростають, у них з'являються свої інтереси, захоплення, друзі. Але мати не може з цим змиритися , вона хоче до кінця своїх днів повністю контролювати життя вже змужнілого дитини.
    На жаль , в нашому світі дуже багато покинутих дітей , які не знають батьківської ласки. Шлях цих малюків тяжкий. Спочатку вони потрапляють в будинок малятка , потім в дитячий будинок. Далеко не всіх дітей всиновлюють , багато хто так і живуть в дитбудинку до свого повноліття. Ці хлопці найчастіше відчувають себе нещасними , покинутими , непотрібними. Звичайно , це не може не відбитися на їх подальшому життєвому шляху. Серед вихідців з дитбудинку частіше зустрічаються злочинці , асоціальні особистості, просто нещасні люди. Багато хто з вихованців дитбудинку не можуть надалі побудувати свої сім'ї, тому що в їхньому житті не було позитивного прикладу .
    Мені здається , не є виходом з положення такий варіант , як соціальні родини. Покинуті діти в них живуть вдома, але їх тато і мама отримують зарплату за те, що працюють батьками. Я думаю, що такі діти відчувають відсутність справжньої сім'ї. Хоча , звичайно, це краще, ніж життя в дитячому будинку.
    Безумовно, роль сім'ї в житті кожної людини велика. Але особливо важлива в долі всіх без винятку людей роль матері. Адже вплив цієї людини, духовний зв'язок з ним триває все життя, впливає на існування і щастя кожного.
Пряме посилання
Переглядів: 650 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Шотланді...
Презентація з англійської мови...
Презентація на тему - Наслідки...
Фізика Л. Е. Генденштейн 7 кла...
Презентація на тему - PAST SIM...
Презентація на тему - Вітаміни...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір про маму який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!