Головна » Готові твори

Твір про маму

Твір про маму скачати

Скачати повну версію

Мама. Це перше слово в житті кожної людини. Ця людина - невід'ємна частина кожного з нас. Адже саме завдяки матері ми з'явилися на світ. Мати дуже сильно впливає на свою дитину . Адже основні якості особистості закладаються вже в материнській утробі. Якщо дитина відчуває себе коханим , бажаним , відчуває турботу батьків, то він з'явиться на світ спокійним, щасливим, здоровим. Коли мати плаче, плаче і дитя, що знаходиться в ній, якщо вона нервує , переживає, страждає, то все це передається і дитині, і він відчуває себе нещасним. Це давно доведено наукою.
    Все вищесказане доводить нерозривний зв'язок матері і дитини , що з'являється вже практично в період зачаття . Тому не дивно, що для кожної людини мати має величезне значення в житті. У сім'ї жінка історично виконує роль берегині домашнього вогнища. Вона створює будинку затишок , тепло, піклується про дітей. Раніше багато сімейні жінки не працювали, вони займалися будинком , вихованням дітей. Ці жінки вважали для себе подібний спосіб життя єдино прийнятним. Вони бачили своє життєве призначення тільки в сім'ї. Решта турботи лягали на плечі чоловіка .
    Але тепер , в наші дні все більше жінок хочуть не тільки мати сім'ю, а й реалізуватися в житті. Їм важливо мати свій чіткий соціальний статус, займати хорошу посаду . Найдивовижніше , що при цьому багато жінок ще встигають і займатися своїми домашніми обов'язками. Приходячи ввечері з роботи, вони готують, перуть, прибирають квартиру, перевіряють домашні завдання у своїх дітей. Можна сказати , що сучасні жінки роблять неможливе .
    Важливо відзначити, що зараз, у зв'язку з активним рухом фемінізму, багато жінок ростять своїх дітей на самоті. І це пов'язано не з тим, що їх кинули, залишивши з маленькою дитиною на руках. Просто багато успішні жінки , відбувшись в кар'єрі , вирішують народити дитину. Вони розуміють , що саме зараз можуть забезпечити свого малюка всім необхідним: хорошим будинком , великою кількістю іграшок , якісним харчуванням, а в подальшому - і чудовим освітою. Ось тільки шкода, що у таких жінок не завжди вистачає часу на спілкування зі своєю дитиною. Тому багато дітей ділових жінок обділені материнською увагою . А адже ніякі матеріальні блага не здатні замінити дитині любов, теплоту, ласку рідної матері.
    Я вважаю , що по- справжньому важко виховувати дітей жінкам , які залишилися на самоті у зв'язку зі сформованими життєвими обставинами. Для них не завжди можливо забезпечити свою дитину всім необхідним. Якщо одинока жінка, яка має дітей , не володіє хорошим достатком , то вона змушена працювати , не покладаючи рук. У неї зовсім не залишається часу на найменший відпочинок, адже навіть вдома вона повинна працювати за двох : для дітей вона повинна бути і мамою і татом.
    Хотілося б зауважити , що багато самотні жінки, що народжують дитину «для себе», роблять велику помилку. Вони починають ставитися до дітей, як до своєї власності. Все своє життя вони присвячують дитині , бачачи лише в цьому сенс існування . Але психологи давно довели, що це невірно. Тому що, зливаючи своє життя з життям своєї дитини , жінка втрачає себе . Кожна людина повинна , перш за все , жити своїм життям. Проблема в тому , що діти виростають, у них з'являються свої інтереси, захоплення, друзі. Але мати не може з цим змиритися , вона хоче до кінця своїх днів повністю контролювати життя вже змужнілого дитини.
    На жаль , в нашому світі дуже багато покинутих дітей , які не знають батьківської ласки. Шлях цих малюків тяжкий. Спочатку вони потрапляють в будинок малятка , потім в дитячий будинок. Далеко не всіх дітей всиновлюють , багато хто так і живуть в дитбудинку до свого повноліття. Ці хлопці найчастіше відчувають себе нещасними , покинутими , непотрібними. Звичайно , це не може не відбитися на їх подальшому життєвому шляху. Серед вихідців з дитбудинку частіше зустрічаються злочинці , асоціальні особистості, просто нещасні люди. Багато хто з вихованців дитбудинку не можуть надалі побудувати свої сім'ї, тому що в їхньому житті не було позитивного прикладу .
    Мені здається , не є виходом з положення такий варіант , як соціальні родини. Покинуті діти в них живуть вдома, але їх тато і мама отримують зарплату за те, що працюють батьками. Я думаю, що такі діти відчувають відсутність справжньої сім'ї. Хоча , звичайно, це краще, ніж життя в дитячому будинку.
    Безумовно, роль сім'ї в житті кожної людини велика. Але особливо важлива в долі всіх без винятку людей роль матері. Адже вплив цієї людини, духовний зв'язок з ним триває все життя, впливає на існування і щастя кожного.
Переглядів: 592 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Складові...
Презентація на тему - Типізова...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему: загін Сум...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір про маму який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!