Головна » Готові твори

Твір про мою маму

Твір про мою маму скачати

Скачати повну версію

Я без перебільшень скажу, що моя мама найкраща. Моя мама - це втілення жіночої мудрості, гідності і безмежної любові. Вона ніжна і добра. Мама цілує і шкодує мене, коли мені погано , і радіє за мене, коли мені добре. Мама - це мій найкращий друг. Тільки їй я можу довірити свої таємниці, і тільки її поради будуть самими правильними, адже мама мені бажає тільки хорошого.

З раннього дитинства мама опікала мене, берегла від життєвих негараздів. Коли я хворіла, то один тільки мамин поцілунок міг допомогти мені при будь-якої хвороби, вилікувати від самого різного недуги.

Мама любить читати різні книги і до цього вона привчає мене . З раннього дитинства вона читала мені казки з гарним кінцем. Зараз, коли я подорослішала, вона радить мені книги, які я читаю сама і потім ми разом її обговорюємо.

Ми разом робимо уроки. Я впевнена , що моя мама знає все. І мені дуже важливо, що якщо я чогось не розумію, вона пояснює і допомагає знайти правильну відповідь.

Моя мама дуже гарно співає. Від неї я розучила багато різних пісень і полюбила музику. Її голос - найприємніше, що мені доводилося чути. До цих пір, коли мені буває погано або щось не виходить, ми сідаємо з мамою, вона мене обіймає, цілує і ми співаємо дитячі пісні, від чого стає легше і веселіше.

Мені подобається, як моя мама готує. Найсмачнішим у неї виходить яблучний пиріг. Колись вона мене навчить піч такий же.

Мама працює продавцем у магазині. Вона встає рано вранці, готує смачний сніданок , потім йде будити мене, і ми їмо всією сім'єю. Потім ми разом виходимо з дому і йдемо - мама на роботу, а я в школу.

Увечері ми зустрічаємося вдома. До приходу мами я намагаюся зробити все уроки, забратися удома, щоб більше часу у мами залишилося на відпочинок. Коли вона приходить з роботи, ми йдемо на кухню готувати смачну вечерю до приходу тата. За цей час ми балакаємо, жартуємо, я ділюся з мамою секретами, вона дає мені поради, а я до них прислухаюся.

Ми часто проводимо разом вільний час. Коли погода гарна, ми гуляємо, купуємо щось смачне і несемо додому, щоб поділитися з усіма. У погану погоду ми залишаємося вдома. Мама мене вчить тому, що вміє сама: готувати, вишивати, допомагати по дому.

Коли я стану мамою, я обов'язково буду найкращою і улюбленою для своєї дитини. Я буду обдаровувати його любов'ю і турботою, купувати подарунки, приділяти багато свого часу, грати з ним. Я знаю, що мама має бути саме такою, тому що у мене є відмінний приклад.
Пряме посилання
Переглядів: 540 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - BIG LETT...
Презентація на тему - Шотланді...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - Англійсь...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір про мою маму який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!