Головна » Готові твори

Твір "Про проблеми природи і цивілізації"

Твір "Про проблеми природи і цивілізації" скачати

Скачати повну версію

Цікаво як буде правильно, проблеми природи це є проблеми цивілізації, або якщо у природи проблеми, то проблематичною є сама цивілізація. Як би не було, в XXI столітті однозначно і як ніколи зрозуміло, що без поваги до природи, вирішення тих проблем, які для природи були створені людиною, ні може бути і цивілізації. Вже задумалися навіть оптимісти, одне з рідкісних випадків, коли це слово загальне, які стверджують, що нічого страшного немає, і природа відновиться сама. Не актуальні і доводи щодо вибору між дбайливим ставленням до природи і вирішення соціальних питань, забезпечення роботою і продовольством населення. Сьогодні ситий, а завтра ????

Будемо сподівається, що переломний момент, коли цивілізації у своєму розвитку досягне розуміння дбайливого ставлення до природи, настане в найближчому майбутньому.

Справа в тому, що сучасна людина дуже сильний і міцно звик до цивілізації, при цьому забув ту роль, которуя зіграла природа у становленні та розвитку цієї самої цивілізації. Чим ближче людина до урбанізованої цивілізації, тим він далі від витоків, тобто від природи. Незважаючи на різні заходи, що вживаються у великих мегаполісах, ця проблема раніше дуже актуальна.

Доводиться також констатувати, що ставлення до екології в світі не так глобалізованому, як у сфері економіки. Начебто зрозуміло, що глобальні проблеми природи і цивілізації повинні бути і вирішені глобально. Але ні, на жаль і тут присутні мотиви політичного характеру і протиріччя між світовими центрами.

Ситуація нагадує вислів російського класика. І природа може сказати нам, тобто цивілізації: я тебе створила, я тебе і вб'ю. Ні дарма ж в народі природу називають матінкою. Усі цінності, і не тільки матеріальні, створені за допомогою природи. І якщо хтось вважає, що проблеми природи перебільшені за масштабами і наслідками, і що цивілізація в змозі їх вирішувати традиційними підходами, нехай просто згадує висохлу річку, в якій він купався в дитинстві, нормальний клімат без аномалій, чисті продукти і т.д .

Якщо не може пригадати, то шкода, і означає, що проблеми природи і цивілізації лежать набагато глибше. А якщо згадали, значить, є надія, і все буде добре. Адже так тісно пов'язані природа і людина, що буде неприродним, якщо останній ні прагнутиме до вирішення поставлених перед природою проблем. Ми всі пам'ятаємо помпезні твердження про людину, яка є царем природи і вершиною всього живого. Але важливо знати і пам'ятати, що в першу чергу людина є дитя самої природи.
Пряме посилання
Переглядів: 268 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Рідна мова М. І. Пентилюк, І. ...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - НАЗВИ МІ...
Презентація з англійської мови...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Modern i...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Про проблеми природи і цивілізації" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!