Головна » Готові твори

Твір "Сама незабутня подорож"

Твір "Сама незабутня подорож" скачати

Скачати повну версію

Коли моїх друзів запитують: «Яке саме незабутню подорож ти випробував у своєму житті?», То вони найчастіше розповідають про проведені спільно з батьками відпустках де-небудь на морі в жарких місцях, і найчастіше за кордоном. Але для мене самим захоплюючою подорожжю є річний приїзд до моєї улюбленої бабусі і дідові в село. Як же приємно відлучиться від безперервного автомобільного шуму міських вулиць, і зануритися в легку і чисту атмосферу села, непотрепанного суєтністю мегаполісів.

У бабусі велике домашнє господарство: два порося, корова, телятко, десяток курей, а ще є кішка з котом і собака-сторож. У середині літа настає час спекотної пори сінокосу, де і почалося моє захоплюючу подорож. Рано вранці все вирушили на цілий день за кілька кілометрів від дому, щоб почати косовицю трави.

Дідусь наточив коси і приготував граблі. Коли ми приїхали на потрібне місце, то злегка відпочивши, все приступили до роботи. Мене теж не залишили без діла, я чатував багаття, щоб закип'ятити гарячого чаю. Як недивно такий напій і, правда, тамував спрагу після виснажливого праці в самий жаркий день, особливо приготований на природі.

У нас на сінокосі є невелике місце, схоже на альтанку, тільки дахом служить крона двох ялин, розташованих поруч, а столом - дошки, укладені між ними. Поруч збиті дві лавки з двох сторін. І ось сиджу я, підкидаю хмиз у мало - помалу згасаючий багаття і бачу, як по корі їли раптом промайнула ящірка, а потім і ще одна. Мені стало цікаво, і я залишив на столі невеликий шматочок хліба. І через якийсь час найбільша ящірка спустилася і стала жадібно уплітати крихту. Я почав кликати всіх інших, але, мабуть звірина злякалося моїх радісних вигуків і сховалося в численних щілинах дерев.

Коли всі пообідали, то втомлені від виснажливого і важкої ручної косіння, лягли рядочком в тіні відпочити годинку. А я все чекав нових друзів. І вони знову з'явилися, без всяких умовлянь з'їдали всі мої піднесення. За кілька таких сінокісних днів у них увійшло в звичку їсти разом з нами, ящірки стали настільки ручними, що можна було з легкістю посадити їх на плече, як звичайне домашнє тварина, і злегка чухати близько шийки. Але великі копти сіна незабаром були завантажені у величезні вози, і робоча пора підійшла до кінця.

Мені шкода було розлучатися з новими хвостатими друзями. Дуже сподіваюся, що на наступний рік вони мене будуть пам'ятати, і моя подорож по лісових місцях продовжиться.
Пряме посилання
Переглядів: 554 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - Енергови...
Презентація на тему: Замки Анг...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Аплікаці...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Сама незабутня подорож" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!