Головна » Готові твори

Твір "Травневий день"

Твір "Травневий день" скачати

Скачати повну версію

Настає весна, все кругом оживає, цвіте і пахне. Найкрасивіший місяць весни це травень, так як природа вже пахне зеленню. Травневий день особливо красивий; чисте блакитне небо над головою, легкий вітерець, свіже повітря і смарагдові дерева.

У травневий день потрібно постаратися вловити мить весни, яка проходить дуже швидко, і насолодитися цією миттю, увібрати в себе всю красу цього дня.

Гуляючи по вулиці травневим днем отримуєш величезне задоволення від навколишнього світу. Все знаходиться в русі: птахи в'ють гнізда, розпускаються квіти, тягнеться до світла трава, прокидаються від сну дерева, вітер ганяє білі і пухнасті хмари. Природа ожила і святкує це у всій своїй красі.

Як приємно вийти травневим ввечері на вулицю і послухати спів солов'їв. Вони немов про співають про те, що прийшла весна, принесла з собою тепло і радість. Особливо красиво травневим ввечері в селі, коли пропливає бузковий туман, лунає в дали малиновий дзвін, червоний захід розмальовує горизонт, і від усього цього душа наповнюється незвичайними емоціями. Так хочеться закарбувати все цю красу, щоб кожен раз наповнювати себе незвичайними почуттями.
Пряме посилання
Переглядів: 427 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Географія О. Я. Скуратович, Р....
Презентація на тему - Тиск
Твір на тему "З любов'...
Англійська мова Л. В. Калініна...
Рідна мова М. І. Глазова 7 кла...
Презентації з німецької мови н...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Травневий день" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!