Головна » Готові твори

Твір "Важливість англійської мови в моєму житті"

Твір "Важливість англійської мови в моєму житті" скачати

Скачати повну версію

У наші дні знання англійської мови понад, ніж необхідно. Тому заперечувати його вивчення, щонайменше нерозумно. Як би вам не хотілося заперечити, що він вам не потрібен вдома, на роботі або в колі спілкування. Але все ж велика ймовірність того, що настане той момент, коли буде просто необхідно прочитати або дізнатися потрібну інформацію саме англійською мовою.

Мовою, який частіше за всіх інших зустрічається в інструкціях по застосуванню або використанню побутової техніки, на рекламних вивісках або на безлічі товарів з магазину. Знання англійської мови в такі моменти дуже виручить і допоможе дізнатися те, що вам потрібно або було приховано від вас або просто -напросто розповість про те чому пізнавальному і цікавому, про що ви раніше і не чули.

Добре оволодівши мовними навичками, ви ніколи не випробуєте розчарування в тому, що знаєте англійську мову. Особливо, якщо в майбутньому збираєтеся подорожувати, жити чи працювати за межами своєї країни.

Величезна популярність англійської мови дала йому право на статус мови міжнародного спілкування. Тому неважливий ваш вік, ваша зовнішність, стать, а важливо - ваше прагнення досягти мети - оволодіти технікою спілкування англійською мовою, відвідуючи уроки або курси . Адже перебуваючи в іншій країні і знаючи англійську мову, ви завжди будете почувати себе комфортно і вільно. Більш того заощадите на послугах перекладача або не будете боятися залишитися взагалі без перекладача в самий непотрібний момент. Ну а якщо ви ще й будете проводити ділові переговори з іноземцями, то знадобиться не просто перекладач, а дуже надійна людина, який повинен розуміти суть вашої роботи і який не буде поширювати секретну інформацію про ваші справи або не зірве підписання важливого контракту.

Зі знанням англійської мови легко і реально проходити навчання в бажаних для вас навчальних закладах фактично будь-якої країни. Адже в більшості популярних і відомих вузах лекції читають англійською.

Англійська мова - це не тільки робота, навчання, успіх. Це свобода розваг в інших країнах, необмежене коло спілкування в соціальних мережах, нові знайомства і, можливо, колосальне зміна вашого життя в кращу сторону, тобто багаті можливості, щоб побудувати своє життя і бізнес, саме так, як би вам хотілося. І, звичайно ж, зрозуміти, що важливість володіння англійською мовою не перебільшена.

Пряме посилання
Переглядів: 3832 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Російська мова Н. Ф. Баландіна...
Алгебра П. Щербань, розв'я...
Географія відповіді на запитан...
Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему - Астрофіз...
Географія О. Я. Скуратович, Р....

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Важливість англійської мови в моєму житті" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!