Головна » Готові твори

Твір "Зимові канікули (Як я провів(ла) зиові канікули)"

Твір "Зимові канікули (Як я провів(ла) зиові канікули)" скачати

Скачати повну версію

З самого початку навчального року я згадувала літо. Синє море, білий пляж, морські прогулянки на катері, екскурсії по історичних місцях ... Тільки бронзовий загар да жменю черепашок в кришталевій вазі - от і все, що залишилося від моїх літніх канікул.
Наближався Новий рік - самий чудовий і чарівне свято. У моїй голові була сила-силенна ідей, як цікавіше зустріти його зі старими друзями. Але раптом батьки повідомили, що на зимові канікули я їду в село до бабусі. Я не знала засмучуватися мені чи радіти, але сперечатися не ризикнула. Суворий погляд батькових очей відрізав всі шляхи до відступу.
Бабусю я любила дуже і з задоволенням проводила у неї один з літніх місяців. Там у мене був коло друзів з інших міст, теж відпочивали у бабусь і дідусів. Але взимку, в глушині ?! Неохоче покидав в свій рюкзак пару светрів і улюблених книг, я вирушила на електричку. Пропливали за вікном, мерзлякувато скулені, будиночки і, розкиснули від солоного снігу, дороги повалили мене в ще більший смуток. Я закрила очі і знову стала згадувати минуле літо.
Прокинулася я від дуже легкого поштовху в плече. Проходить до виходу хлопець, сильно бентежачись, вибачився, що ненароком зачепив мене лижами. Я виглянула у вікно і ахнула! Все навколо білим-біло. Будівля маленького вокзалу було схоже на теремок з дитячої казки. На пероні стояла моя бабуся, схвильовано вдивляючись в обличчя пасажирів. Я схопилася, підхопила рюкзак і зістрибнула з підніжки поїзда прямо в бабусині обійми.
Мої зимові канікули починали мені подобатися. Перейшовши через рейки, ми увійшли в світлий засніжений ліс. Влітку він завжди балував всіх нас своєю прохолодою, великою кількістю грибів та ягід, романтичними ночівлями з вогнищами. Зараз же він був іншим - загадковим, приголомшливо красивим, із застиглими кришталевими гронами вкриті інеєм гілок. Пробиваються крізь ажур зимових візерунків промені сонця заломлюючись, розсипаючись блискучим бісером по кущах і полян. Ми обережно ступали з цього незайманому снігу, з насолодою вдихаючи свіже морозне повітря. Руді білки, немов новорічні кулі, гойдалися на ялинових лапах.
Коли ми вийшли на узлісся, я знову ахнула! Знайоме пшеничне поле з пахучим річним разноцветием, в цей час мирно відпочивало під сліпуче білим сніговою ковдрою. А за ним, на пагорбі, розкинулися дерев'яні хатинки з різьбленими віконницями і ганочками. За протоптаною хрусткою стежці ми швидко потрапили до бабусиного будинку.
Густим ароматом ванілі зустріла нас затишна бабусина грубка. Від палючого липового чаю з медом я моментально зігрілася і задрімала на теплій лежанці. А моя бабуся в старовинному пуховій хустці, вправно орудуючи спицями, довязивайте мені шарф, і тихим голосом плела мережива казок, в яких мені пощастить прожити половину січня.
Тепер я точно знала, що до самого літа буду з вдячною ніжністю і любов'ю згадувати, як я провела зимові канікули.
Пряме посилання
Переглядів: 720 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - Вживання...
Презентація на тему - CORAL RE...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - Астроном...
OUR ENVIRONMENT (Наше довкілля...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Зимові канікули (Як я провів(ла) зиові канікули)" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!