Головна » Готові твори

У чому цінність людського життя? (твір-роздум)

У чому цінність людського життя? (твір-роздум) скачати

Скачати повну версію

Я не буду говорити про всіх людей, краще розповім, у чому я бачу цінність свого життя - життя молодої дівчини.
Кожна дівчина - майбутня мати. Тому цінність її життя насамперед у майбутніх дітей, в тих великих звершеннях, які будуть у них, у справах, які будуть її дітьми, внуками, правнуками зроблені: в будівлях, які вони побудують; в книгах, які вони, можливо, напишуть; в картинах, які вони намалюють; в поліпшеннях, які вони привнесуть в суспільне життя; в людях, яких вони врятують, будучи лікарями, міліціонерами, рятувальниками; в знаннях, які вони дадуть дітям, якщо стануть вчителями чи просто хорошими батьками. Цей ряд можна продовжувати до нескінченності!
Навіть якщо нинішній дівчині не судилося чинності якихось причин стати матір'ю, цінність її життя може адже полягати в справах, які вона зробить у своєму житті - список наведено в абзаці вище!
Виходячи з усього сказаного, я вважаю, що найжахливіші злочини - замах на чуже життя і спроби самогубств, які зовсім не рідкісні стали останнім часом.
Зупиніться, люди! Вбиваючи іншої людини або себе, ви вбиваєте все хороше, що міг би зробити цей чоловік або ви самі, вбиваєте ще не народжених дітей, які, в свою чергу , теж могли б мати потомство!
Потрібно ставитися дбайливо до свого життя, а також до життя будь-якої людини. Життя - безцінний дар, посланий нам Богом!
Пряме посилання
Переглядів: 1703 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - FUN ACTI...
Презентація на тему - Честь і ...
Усі твори з Німецької мови
Методика проведення практичних...
Презентація на тему - ЦИФРОВЕ ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і У чому цінність людського життя? (твір-роздум) який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!