Головна » Інформатика

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Відповіді призначені для учнів 7-го класу освітніх установ. Зміст даних відповідей представлено у вигляді розв'язку кожного завдання із зошита, з яких вчитель може вибрати потрібні відповідно до вимог основної освітньої програми школи. Навчальний матеріал пропонується на необхідному і підвищеному рівні.
Переглянути

 скачати
У сучасному світі життя і діяльність вже немислимі без комп'ютерів. Вони розважають нас удома і дають можливість швидко і звісно якісно обробляти і збирати інформацію на роботі. Саме тому в школах цей предмет викладається нарівні з іншими. Учням 4 класу не завжди домашні завдання з інформатики даються легко: одна справа вміти грати на комп'ютері, і зовсім інша - вивчати основи предмета і вирішувати завдання по ньому. Допомагають швидко і якісно відпрацювати домашнє завдання Відповіді до робочого зошита Інформатика 4 клас Ломаковська. Такі готові домашні завдання послужать допомогою і батькам при перевірці роботи на будинок у сина чи дочки.
Переглянути

 скачати
Інформатика - наука про закономірності автоматизації інформаційних процесів, вона сприяє розвитку математичних і алгоритмічних навичок. У сьомому класі проходять основи з програмного забезпечення графічної інформації.
Переглянути

 скачати
У сьомому класі можна помітити, що одні більш схильні до вивчення гуманітарних наук, інші - точних. Що стосується уроків інформатики, то у перших вони викликають великий інтерес, а другі, можна сказати, чекають дзвінка. Навіть у добросовісних «гуманітаріїв» домашні завдання з інформатики займають багато часу, вони насилу засвоюють нові теми, оцінки на уроках не радують.
Переглянути

 скачати
ГДЗ Інформатика 4 клас Коршунова 2015 рік допоможе вам і вашій дитині розібратися з предметом інформатика. Рік видання підручника +2015 що гарантує високу якість відповідей. Такі підручники з ГДЗ допоможуть вашій дитині у вивченні шкільного матеріалу. Такі підручники будуть корисними і для батьків, вони будуть економити час який ви витрачали раніше не перевірку домашнього завдання.
Переглянути

1-5 6-10 11-15

Інформатика - дуже важливий предмет у наш час стрімко розвиваються комп'ютерних технологій. Вивчення основ інформатики, на відміну від ряду інших предметів шкільної програми, знадобитися в житті практично кожній людині. Зазвичай освоєння предмета не несе особливої ​​складності для учнів, проте деякі завдання можуть викликати питання. Для цього і необхідні ГДЗ з інформатики. Книга застосовується як допоміжний інструмент, що допомагає вирішити вправи, задані на будинок, перевірити правильність їх виконання.