Головна » Історія »

 скачати
Поважаюча себе сучасна людина просто зобов'язана знати історію своєї держави. Дуже приємно, якщо сучасний юнак чи дівчина можуть вільно підтримати розмову, пов'язаний з історією Батьківщини. Можна багато говорити на тему того, що наші діти дуже завантажені в школі, що їм на багато чого не вистачає часу. Щоб полегшити підготовку Вашої дитини до уроків історії, деякі автори написали безліч посібників ГДЗ і відповідей робочих зошитів по Історії України для сьомого класу. У них дуже доступно і зрозуміло викладається матеріал.
Переглянути

 скачати
Теми представлені ті, які викладаються на уроках історії в школі. Дано завдання, які дитині потрібно дописати. У деяких завданнях потрібно попрацювати з картами (зробити позначення, розфарбувати і т.д.). Тому завдання не просто корисні, але і дуже цікаві. Якщо Ваша дитина буде регулярно готуватися по цим посібникам, то на уроках Всесвітньої історії їй буде легко виступати біля дошки, вона запросто буде писати контрольні та самостійні роботи.
Переглянути

 скачати
Вашій увазі відповіді (гдз) на тест-контроль 9 клас звісно ж з Історії України і також Всесвітньої історії звісно ж для учнів, котрі навчаються у 9 класі.
Переглянути

 скачати
До вашої уваги довідник з всесвітньої історії безкоштовно та в онлайн режимі, завдяки даному довіднику вам буде легше вивчати такий предмет як всесвітня історія.
Переглянути

 скачати
Представляємо вашій увазі довідник з історії України за 9 клас в онлайн режимі та безкоштовно, завдяки цьому довіднику вам буде простіше вивчати предмет історія України 9 клас.
Переглянути

1-5 6-9