Головна » Хімія

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Якщо у вашої дитини звісно ж з'явилися проблеми з хімією, але не знаєте, як допомогти йому? Також для того, щоб надати допомогу, будуть потрібні спеціалізовані знання. Школа закінчена вже давно, а тому частина шкільної програми вже забута. Використовуйте Відповіді Зошит лабораторних дослідів Хімія 7 клас Черевань для допомоги дитині. Ви зможете відповісти на всі викликають труднощі у дитини питання і допомогти йому у вирішенні завдань курсу. У ГДЗ представлені всі завдання курсу, повний опис їхніх рішень і пояснення також незрозумілих моментів.
Переглянути

 скачати
На цій сторінці розміщений ГДЗ, який містить всі правильно вирішені завдання з підручника з хімії для семикласників під авторством Лашевська Г.А., Лашевська А.А.. Електронний варіант книги дозволяє використовувати її в будь-який зручний час. Крім того, не потрібно носити посібник з собою або платити за нього гроші в магазині книг - він абсолютно безкоштовно доступний кожному, хто відвідує цю сторінку.
Переглянути

 скачати
Далеко не всім школярам легко дається хімія - якщо одні легко засвоюють матеріал і розуміють принцип роботи, то іншим на це потрібна велика кількість часу і додаткові заняття з викладачем. Іноді замість репетитора краще звернутися до розв'язнику - не для того, щоб списати завдання і відправитися в школу, а для порівняння самостійно виконаного вправи з правильним варіантом. Завдяки збірникам готових домашніх завдань, набагато простіше самостійно готуватися до уроків, також часто це дозволяє обійтися без додаткової консультації викладача.
Переглянути

 скачати
Знайти такі підручники в книжкових магазинах не завжди можливо, і до того ж з усіх предметів не кожен зможе купити, але на даному сайті представлений весь необхідний матеріал. Тут абсолютно кожна людина в будь-який час може скористатися наданими книгами, а асортимент досить великий: це і дидактичні матеріали, та контрольні роботи.
Переглянути

 скачати
Багато людей протестують з приводу підручників з готовими домашніми завданнями, пояснюючи свій протест тим що через появу таких книг діти перестають вчиться.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-20 21-21

Хімія шкільний предмет, який доставляє школярам багато проблем. Звичайно, цікаво визнавати з чого складаються ті чи інші речовини. Особливо багато захоплення і п'ятикласників викликає формула спирту (C2H5OH). А ось із завданнями та лабораторними роботами справа йде куди складніше. Наш сайт для учнів приходить на допомогу всім, кому хімія доставляє незручності і пропонує скачати або переглянути в онлайн режимі готові домашні завдання з хімії. Вони до речі, стануть в нагоді і для успішного виконання вправ на уроках, якщо людина захоче вийти до дошки і отримати позитивну відмітку в журнал. Адже програма з хімії складається не тільки з одних домашніх завдань.