Головна Математика » 10 клас

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
На сайті гдз (готові домашні завдання) в онлайн режимі, ви можете знайти розв'язки до книги Математика, автори книги:  Г. П. Бевза, В. Г. Бевз 10 клас. Тепер вирішувати домашнє завдання з такого предмету як алгебра 10 клас, або ж геометрія 10 клас Г. П. Бевза, В. Г. Бевз тепер не займе у вас багато часу, вам достатньо просто скористатись даним розв'язником, і тоді відшукати потрібну вам відповідь. Цей посібник доступний на нашому сайті безкоштовно і буде корисним для кожного із батьків, адже батьки хочуть перевірити рівень знань своїх дітей з предмету математика 10 клас. Дана книга не служить об'єктом для списування, адже вона служить посібником лише для перевірки рівня власних знань.
Переглянути

 скачати
Представляємо вашій увазі Готові домашні завдання з такого предмету як геометрія за 10 клас, за підручником Геометрія О. В. Погорєлов 10 Клас. Лише на нашому сайті ви маєте можливість знайти готові домашні завдання (гдз) для себе, а також перевірити власні знання, звірити хід розв'язання та відповідь.
Переглянути

 скачати
Представляємо вашій увазі готові домашні завдання з предмету геометрія авторів Мерзляк, Полонський, Якір, Рабінович 10 клас 1, 2, 3 варіант
Переглянути

 скачати
Предмет геометрія 10 клас дуже важливий, а також необхідний в навчанні, адже саме цей предмет дає розвиток візуальній уяві, а також допомагає вам розвинути інтелект загалом. Але для учня завжди було і залишається проблемою правильне вирішення домашнього завдання, але на допомогу учню прийшли ми: український портал на якому багато безкоштовного онлайн ГДЗ. Ви на нашому сайті можете знайти усі готові домашні завдання (ГДЗ) з геометрії Біляніна, О. Я, за 10 клас академічний рівень.
Переглянути

 скачати
Готові домашні завдання з такого предмету як геометрія допоможуть кожному учню якісно, а також швидко виконати домашнє завдання. Вам тепер не потрібно витрачати багато власного часу, щоб пригадати потрібну теорему, або формулу, визначення. А достатньо скористайтесь даним розвязником та упростити собі життя. Посібник буде також корисним батькам, котрі перевіряють виконання домашніх завдань своїх дітей. Даний посібник допоможе також вчителю, тобто дасть чітку, а також повну відповідь по геометрії за 10 клас, і звичайно ж дозволить швидше перевіряти себе, а також учнів.
Переглянути

1-5 6-10

Перехід в старшу школу ознаменований поняттям «ЗНО» , що очікує більшості через 2 роки, навіть менше чим 2 роки. Та й сама програма алгебри десятикласників грунтовно покладається на раніше пройдені матеріали середньої школи. Тут-то без ГДЗ , відповідей і ретельно розписаних вказівок ніяк. Правда , їх застосування багато в чому зумовить наявність , або відсутність перспектив подальшої навченості підлітка через можливість списати або ні. Якщо обраний перший варіант , мабуть , подальший період навчання таким не є. Другий - чудова можливість перевірити себе , підтягти прогалини і відмінно приготуватися до майбутніх складнощів . Адже тематика цього навчального року така - алгебра і початки аналізу , вимагають не просто теоретичних відомостей , а й їх інтерпретацію , прийняття рішень і швидке орієнтування в купі всіляких формул і виразів , звичайно , змушують понервувати не одного школяра . У цілому , використання решебник в потрібному руслі лише сприяє розвитку витримки і самовладання , пер...