Головна Математика » 11 клас

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Готові домашні завдання з предмету Геометрія за 11 клас, автори підручника: Г. П. Бевз, В. Г. Бевз, Н. Г. Владімірова, В. М. Владімірова (академічний, профільний рівень). На нашому сайті, а також в мережі інтернет ви знайдете унікальне гдз з такого предмету як геометрія Бевза. Тепер вирішення домашніх завдань з посібником під назвою усі готові домашні завдання з геометрії за 11 клас набагато стало простішим
Переглянути

 скачати
На нашому сайті, а також в мережі інтернет ви знайдете безліч гдз, вашій увазі представляємо унікальний розвязник до підручника з Алгебри, автори підручника: Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С. (профільний рівень) за 11 клас. Цей посібник допоможе батькам, вчителям, ви запитаєте в чому саме він допоможе, а допоможе цей посібник у контролі знань з такого предмету як алгебра 11 клас. Тобто готові домашні завдання до підручника Алгебра Мерзляк 11 клас дозволить вам якісно, а також швидко перевірити правильність вашого розв'язання, тобто того чи наприклад іншого завдання з алгебри.
Переглянути

 скачати
Учень за допомогою розв'язків до підручника Математика О. М. Афанасьєва, Я. С. Бродський, О. Л. Павлов, А. К. Сліпенко, 11 клас (рівень стандарту) зможе перевірити чи він виконав правильно певне завдання, або ж це можуть зробити його батьки.
Переглянути

 скачати
Виконати усі завдання із підручника Математика Г. П. Бевз, В. Г. Бевз 11 клас стало набагато простіше адже є до цього підручника розв'язки. Батькам буде набагато простіше перевіряти як їх дитина виконала домашнє завдання з математики. Відповіді на завдання подані абсолютно безкоштовно в онлайн режимі, ва мне потрібно нічого скачувати.
Переглянути

 скачати
Розв'язання до: Збірник задач, геометрія 11 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір у нас на сайті безкоштовно і в онлайн режимі. Цей розв'язник допоможе вам краще підготуватися до контрольних робіт з геометрії і отримати хорошу оцінку. Геометрія 11 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір - важкий і важливий предмет, тому вам потрібно ретельно готуватися до уроків.
Переглянути

1-5 6-10 11-11

Підсумкові за значимістю випробування грядуть через якихось 9 місяців - 11 клас обіцяє стати , скажімо так , виключно напруженим і вимогливим , як говорили , «слід потихеньку збирати каміння». Що ж , у такому разі алгебра , вже трохи містить елементи аналітичного курсу для ВНЗ , начебто інтегрування , диференціювання , видається явно непростим «горіхом» , який слід розколоти , чи то пак - зрозуміти сутність теорії , застосувати її в реальних , практичних умовах рішення завдань на уроках , так під час екзаменаційних робіт . Звичайно , у подібній ситуації використовувати решебники і екстра літературу , начебто ГДЗ з алгебри зовсім не зайве , благо , що вона цілком доступна бажаючим отримати дослідним шляхом відомості про рішення частини прикладів , завдань шкільної програми. Звичайно , зациклюватися на думці про переписування не можна - вона до доброго результату ніяк не приведе. А ось самоперевірка в купе з аналізом помилок , вивчаючи деталізовані методи вирішення - інша справа. ...