Головна Математика » 1-4 класи

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
4 клас є перехідним періодом між початковою та старшої школою. Саме в цей час слід підготувати дитину до подальшого успішного навчання. Особливо це стосується математики. Дитина повинна приготуватися до сприйняття складної інформації з алгебри та геометрії. Після прочитання завдання він самостійно має визначати метод розв'язання задачі. Відповіді Робочий зошит Математика 4 клас Оляницька Л. В. сприяє цьому. Він не вчить простому списування. Типові рішення допомагають у засвоєнні нового непростого матеріалу і методології рішень.
Переглянути

 скачати
Чим математика складніше інших дисциплін? Вона вимагає відмінної пам'яті, вміння зосередитися, посидючості і відповідних знань. На такий набір якостей здатний не кожна дитина. До того ж, не всім бути ідеальними рахівниками - хтось від природи філолог, природознавець або спортсмен. І вже до кінця початкової школи такі поділу починають жваво проявлятися в дітях. Однак математика обов'язкова для всіх, і всім вона викладається однаково.
Переглянути

 скачати
Математика є дуже важливою дисципліною, яка дозволяє розвинути, логіку, мислення і послідовність. Це найкращий інструмент, щоб стимулювати інтелектуальну діяльність. Зазвичай вчитель довгий час пояснює нову тему на уроці, а ось на опрацювання цього матеріалу залишається зовсім небагато часу. Тому учням досить складно самостійно розібратися з домашньою роботою.
Переглянути

 скачати
Якщо про якісь шкільних предметах кажуть, що навряд чи вони знадобляться в житті, то інформатика потрібна кожній сучасній людині. А тому до її вивчення потрібно серйозно ставитися і в четвертому класі. Так, програма досить складна, вона йде нарівні з математикою, і не завжди учням достатньо пояснень вчителя і матеріалу з підручника. При виконанні домашніх завдань з інформатики без збірника ГДЗ не обійтися.
Переглянути

 скачати
Математика предмет вкрай важливий. Але при цьому він дуже складний. І часом в 4 класі дітям задають такі завдання, які доводиться вирішувати всією родиною, і навіть сімейні багатогодинні дебати не є гарантією того, що готовий домашнє завдання (ГДЗ) буде правильним.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-19

Безперечно , одним з фундаментальних і грунтовних предметів вважається арифметика , потім вже - математика в 1-4 класах . Однак , щоб розуміти її , застосовувати засвоєні знання в реальності , варто повправлятися . Адже спочатку у дитини можуть виникнути реальні труднощі , м'яко кажучи , з безпосередньою візуалізацією того , що відображають на папері цифри , і без "дорослої " допомоги неможливо розібратися . Звичайно , для пояснення елементарних речей першого , другого класу з лишком повинно вистачати елементарної ерудиції дорослого , однак , в сучасних школах не все так просто. Адже з'явилися задачки на логіку , відповіді , які і у средневзятого дорослого викликають запитання.