Головна » Німецька мова

ГДЗ Німецька мова 5 клас Горбач

ГДЗ Німецька мова 5 клас Горбач скачати

Скачати повну версію

ГДЗ з німецької мови повністю відповідає стандартам загальноосвітніх шкіл та розроблено за програмою, запропонованої для учнів сьомих класів. Посібник має класичну будову, все детальні відповіді на вправи і шкільні завдання в ньому розташовані в окремих розділах, як і в підручнику. Додатково в ньому представлені і тексти для читання, що значно розширює словниковий запас і покращує знання іноземної мови.

Даний посібник містить всі необхідні зразки вже готових завдань і детально розглянутих вправ, які представлені в основному підручнику з німецької мови. Використання ГДЗ значно заощадить час, а також дає можливість закріпити в пам'яті пройдені матеріали.

Видання відмінно підходить і для учнів, які пропустили програму з німецької мови і тепер не в змозі самостійно розібратися з запропонованими темами і завданнями, і для батьків. Останні можуть контролювати правильність виконання домашніх завдань, а при необхідності і допомагати у вирішенні складних вправ.


Пряме посилання
Переглядів: 453 | Завантажень: 0

Схоже з Німецька мова

Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - СПОЛУЧЕН...
Рідна мова М. І. Глазова 7 кла...
Презентація на тему - Аплікаці...
Презентація на тему - PETS AND...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і ГДЗ Німецька мова 5 клас Горбач який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Німецька мова". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!