Головна » Презентації »

 скачати

Ядерна енергетика - галузь енергетики, в якій джерелом одержуваної корисної енергії (електричної, теплової) є ядерна енергія, що перетворюються в корисну на атомних енергетичних.

Переглянути

 скачати

Предмет трудового права - відносини працівників, що виникають в процесі їх безпосередньої участі у праці. Зміст і характер цих відносин залежать від типу і форми власності на засоби і предмети праці.

Переглянути

 скачати

У самому центрі сучасного столичного Києва, незважаючи на десятиліття боротьби з православ'ям за радянської влади, відродився один з найдавніших монастирів, колиска руського чернецтва - Києво-Печерська Лавра.

Переглянути

 скачати

Куріння уповільнює реакції, робить їх менш чіткими. Слабшають увагу, пам'ять, знижується інтелект. Людям, чиї професії вимагають пам'яті і уваги, швидкої реакції, треба пам'ятати, що куріння знижує їх професійну працездатність і заважає зосередитися на роботі.

Переглянути

 скачати

Метанол був вперше здобутий в XVII столітті, а вивчений в першій половині XIX ст. Його називають ще деревним спиртом за першою з відомих методів видобутку, а саме - шляхом сухої перегонки деревини.

Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 1036-1040 1041-1041