Головна Презентації » Алгебра презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Рівнянням з параметрами в шкільній програмі приділяється не так багато часу. Тому чим наочніше урок, присвячений цій темі, тим легше майбутнім випускникам доведеться на іспиті, при здачі ЗНО.
Переглянути

 скачати
Протягом вивчення всього алгебраїчного курсу школярі вирішують безліч рівнянь. З метою збереження інтересу до предмета, розвитку пізнавальної та звісно ж творчої діяльності стають все популярнішими мультимедійні посібники. Презентація Числові функції та їх властивості - джерело додаткових відомостей, що розширюють і поглиблюють шкільну програму. Вона включає в себе пошуково-дослідницькі завдання, які б закріплення нових знань і умінь. Містить завдання для індивідуальної, фронтальної роботи, а також для роботи в групах.
Переглянути

 скачати
Метою даної презентації є знайомство учнів з поняттям прямої пропорційності і з принципом побудови її графіка. В основі цієї інформації лежить просте пояснення за допомогою наочних посібників: формул, малюнків, таблиць і креслень. Завдяки цьому складні математичні поняття стають більш доступними, а закон пропорційності легко запам'ятовується. Презентація - Пряма пропорційність знайомить учнів середніх класів з формулою пропорційності і її застосуванням. 
Переглянути

 скачати
Математика один із самих важко розуміти предметів шкільної програми, особливо, коли це вже йде середня школа з поділом предмета на алгебру і геометрію. На допомогу вчителю була розроблена презентація з візуальним представленням складного матеріалу. Презентація - Лінійне рівняння з двома змінними дає поняття координатної площини. За допомогою слайдів діти наочно розглянуть, як зображується точка на координатній площині.
Переглянути

 скачати
При подачі складного матеріалу концентрація уваги учнів знижується, і тема не засвоюється в повному обсязі. Пожвавити урок, підвищити мотивацію до навчання і привнести змагальний дух у навчальний процес допоможе використання мультимедійних презентацій, зроблених самими учнями.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 36-40 41-43