Головна » Презентації » Алгебра презентації

Презентація "Лінійна функція, її графік та властивості"

Презентація "Лінійна функція, її графік та властивості" скачати

Скачати повну версію

Складні математичні теми важко сприймаються на слух учнями. Презентація "Лінійна функція та її графік" послідовно викладає алгоритм засвоєння навчального матеріалу у вигляді зрозумілих і звісно ж доступних слайдів. На першій сторінці тезисно визначені основні цілі уроку. Їх три.

Презентація - Лінійна функція, її графік та властивості пояснює алгоритм побудови графіка лінійної функції, логічно виводиться Теорема, що називається графіком лінійної функції. Спрацьовує зорова пам'ять, яка добре у дітей розвинена. Наочне рішення рівнянь доступно і просто пояснює алгоритм виведення теореми. Презентація побудована у вигляді емоційного монологу, активизуючого увагу і спонукає до розумової роботи. У підсумку перед учнями ставляться контрольні питання, що розкривають суть теми уроку. На слайдах яскравим кольором виділені основні поняття і визначення, які треба запам'ятати.
Пряме посилання
Переглядів: 161 | Завантажень: 39

Схоже з Алгебра презентації

Презентація на тему - Функціон...
Вплив шоколаду на організм люд...
Образи фантастичних істот у ка...
Українська мова 9 клас В. В. З...
Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - Наслідки...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Лінійна функція, її графік та властивості" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.